Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már úgy, hogy szakítottat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy szakítottatok a párotokkal, lecseréltétek másra és később rájöttetek hiba volt?

Figyelt kérdés

Hogy rájöttetek hogy a párotok, akivel hosszú ideig együtt voltatok volt az igazi, csak nem vettétek észre? Mert eltelt néhány év és meguntátok/kellett valami izgi/egyéb okok miatt leléptetek és az új ember mellett derült ki a régi értéke?


Mi lett?


2010. jan. 13. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a párom csinálta ezt, bár csak két hétig tartott a szünet, majd rájött nem tud nélkülem élni.

Azóta együtt vagyunk és minden rendben, bár az elvesztett bizalmat visszaszerezni nagyon nehéz és a seb helyén a heg ott marad mindig...

2010. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem dobtak egyszer, aztán vissza akrtak jönni hozzám. De nem mentem bele, mert az nem elég ha szeretek valakit (mert én akkor is szerettem) de nagyobb a büszkeségem és az eszem annál, hogy elfelejtsem azokat amiket velem művelt amíg külön voltunk...

De szerintem ha neked ez a célod akkor ideje lenne elfelejteni az olyan szavakat hogy "lecserél" meg hogy kell valami új.

2010. jan. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!