Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam a "biztost" a "bizonyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a "biztost" a "bizonytalanért"?

Figyelt kérdés

Igazság szerint egyik sem jobb a másiknál vagy nem tudom.

Leírom töviről hegyire.

Van barátom 5és fél hónapja 18éves de úgy érzem éretlen.

Mindenért veszekedik velem.

Nem bízik meg bennem.

A szüleimnek állandóan "áronkodik"

Minden jelszómat tudja már!!Nem beszélgethetek egy fiúval sem.

Nem megyünk semerre, csak itthon vagyunk nálunk vagy náluk.Engem zavar hogy nem visz sehova, begubózok mint egy 70éves ugyanis ha a barátnőim programot szerveznek oda sem mehetek.

Most megismerkedtem egy fiúval.A baj hogy érettnek érzem, annyira mint a barátomat de 15éves, én pedig 18éves vagyok.

:(

Félek szakítani a másik fiú szerelmes belém, elvileg a barátom is, de ő a tulajdonának tekint, és bezárná ha tehetné egy kalitkába.

Félek hogy vödörből csömörbe kerülök.

Ha úgy szint tegyük fel összejönnék ezzel a másik fiúval vele se mennénk sehova.

Ezáltal nem tudom mi tévő legyek.A barátom semmi magánszférát nem hagy.

Mit tanácsolnátok, tudom hogy én érzem de szeretem a barátomat mert kedves fiú, de ha beszélek a másikkal olyan jól megy vagyunk normálisan elbeszélgetünk és nem az hogy felidegesít mint a pasim.


2011. jan. 10. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez valami webfordítás vagy mi ez? :D Ha meg nem akkor szerintem nem lesz gond a korkülönbséggel…
2011. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az nem normális dolog, hogy a pasid konkrétan zárva tart téged, ez milyen már?? Szerintem te sem vagy érett, ha ezt elviseled tőle.Oké, szereted, meg szeret, de ne így, ez nevetséges..Az hogy a másik sráccal hogy menne, azt ne siesd el, ismerd ki.Ha ő sem felel meg, akkor egy problémával kevesebb.És véleményem szerint hajtsd el a barátodat, vagy legalábbis beszéld meg vele, hogy ez nem jó neked így.
2011. jan. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
változtasd meg a jelszavaid és nagyd ott a fenéb az a ... és a korkülömbásggel ne törődj!!
2011. jan. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

18 éves létedre összeállnál egy 15 évessel? már ez alapból röhejes.....úgy 20 fölött már nem oszt-szoroz pár év de 15 évesen még nagyon sokat jelent, gondolj bele, 3 éve még csak 12 volt és homokozott valahol.....


másik: miért nem próbálsz a barátoddal beszélni? bár nekem mindegy, ha szted az megoldás hogy "egyből lelépek" akkor rajta

2011. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
válassz egy 3.at. :D
2011. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szappanos csöcsrejsz
2011. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem csak ez a 2 fiú van a világon. Ne érezd, hogy vagy egyik, vagy senki. Én a helyedben szakítanék a mostanival, mert ne is haragudj, de nem szeret. Majd csak találnál valaki normálisat.

19/F

2011. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

gondolj bele ha mindkettő meghalna!!!De komolyan!!!

Melyik hiányozna jobban???Gondolj ugy minden napodra mint ha az lenne az utolsó!!!!!

Az első megérzésedre bízzál!!!

Egyet viszont ne csilálj!!!Ne csald a barátodat hanem szakíts és utána mehetsz a másik karjaiba csak ne feltünően....

Én is birtokló vagyok szeretem a porázt kihelyezni csak nálam annyi a különbség ha én valakitől valamit elvárok azt tőlem is elvárhatják...de ha valaki a határt átlépi azzal kérdés nélkül végzek...

Amugy feldobhatnál egy érmét is vagy imádkozhatnál valami égi jelért :)

2011. jan. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen a kor.

a pasiddal meg szakíts szerintem mindenképp.

Én egy csávót szeretek aki 14,én 16 vagyok:D

Van olyan hogy az idősebb/egykorú éretlenebb mint egy fiatal.

am ismerek olyanokat akik között 6 év korkülönbség van:)

2011. jan. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!