Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megváltozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés

Az van, hogy nagyon könnyen beleszeretek a lányokba:((

És mindig megszívom...elég pár nap, és én már többet érzek irántuk...

Már nagyon unom, és kurv@ra rossz, amikor kiderül hogy semmit sem érez a másik fél, és mire kiderül én már beleszerettem:((

Most is az történt, hogy egy csaj mondta, hogy be jövök neki...és hoggy lehetne több köztünk mint barátság...bele is mentem, elmentünk sétálni,(még sohasem csókoloztam:() jól megvoltunk, összebujtunk, ölelések meg minden, a végén volt egy szájra puszi, és még valami...de nagyon szar lett...

Másnap nem beszéltünk, irtam smst de nem válaszolt, neten sem volt:( Aztán amikor beszélni tudtunk akkor alig irt, tudtam valami baj van, és nagyon rosszul éreztem magam, hogy az a baj, hogy még sosem csokoloztam(ő meg már igen) és hogy nem kellek neki, mert tapasztalatlan vagyok...

De ő csak azt mondta hogy semmi gond nincs, minden rendben, minden a régi...aztán csak addig faggattam, mig kiderült hogy ő mást is szeret,és azt hitte, hogy több lehet köztünk, mint barátság, de sétálás közben rájött hogy semmi, és hogy remélem megtudok neki bocsájtani...

Na ekkor már sírás kerülgetett...megint megszívtam, és ez a 2dik:(((

Azt nem értem, ha rájött hogy semmi, akkor a véégén mi volt az a puszi?ő kezdeményezett nem én:(( és k.rva kinos hejzetbe hozott:((


Most meg nem tudom mit csináljak:((

Teljesen kiborultam.:((


2011. jan. 10. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

legyél szemtelen, és flörtölj a lányokkal, legyél MAGABIZTOS, most ez a célravezető, később más lesz


(kezdj kicsit idősebbekkel, akik szeretik a tapasztalatlan fiúkat, mert bejön nekik, hogy ártatlanka, és melletted érzéki nőstényördögnek érezhetik magukat, egy boszorkánynak, neked meg azért jó, mert tényleg tapasztalatokat szerzel!!!! A veled egykorú lányok, meg csak lesnek, hogy huh, mit tudhat ez a srác, hogy idősebb csajai vannak, ezért jobban fognak érdeklődni irántad.

2011. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

és ennyitől bele esni ?:D háh :D az én új kiszemeltemet már huh majdhogynem születésem óta ismerem :D és most sikerült bele esnem :D jó persze nekem is volt olyan h köszöntem a csajnak vissza köszönt és bele estem XD :) de ez ilyen :D majd csak akad olyan csaj akinek nem azért kell pasi mert jól smárol :D am meg mit spilázod túl ezt a smár dolgot :D én elsőm kb unatkozásból volt XD 10 nap unatkozás után ő balra én jobbra :D


19F

2011. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is régebb óta ismerem..

És sajna én valamiért nem tudom ilyen könnyen venni....

2011. jan. 10. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:

helyedben én, nem irtam volna se smst semmit, várattam volna pár napot, had gondolkodjon (amugy a jövőben ezt tedd igy, igy izgalmasabb a lányoknak is a dolog, ha mászol leszarnak)

ha pedig tapasztalatlanabb vagy, kezd "csúnyább" lányokkal, megfelelők után mehet a plázaqrva kategória is :D

2011. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt azért tudtad, hogy egy kapcsolat nem az, hogy sétálsz, puszit kapsz és utána írsz neki egy sms-t, hogy szeretsz-e!?
2011. jan. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!