Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megváltozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megváltozni olyan szempontból hogy ne érdekeljen ennyire mások véleménye?

Figyelt kérdés

Szörnyen érdekel mit gondolnak mások...És erre a napokban döbbentem rá hogy mennyi befolyásolja a hangulatom hogy mit gondol a többi ember rólam...bármilyen témában.

-Érdekel hogy mit gondolnak a pasimról.Ha lefikázzák a kinézetét , a belsejét az értelmi szintjét az fáj nekem és rettentő rosszul esik.

-Ha valaki egy rossz szót is tesz az külsőmre akkor felhúzom magam nagyon...

-ha nem sikerül 5ösre(lehetőleg 85%fölé) érettségim mindenből akkormár azok kattogok hogy micsoda szánalmas vagyok

-már előre rettegek a nyelvvizsgától a kudarc miatt.

stb stb stb...

nagyon rossz ez így...


2011. máj. 10. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj...én annyit tudok mindani hogy fel kell fognod, hogy nem mások véleménye számít. Persze hogy rosszul esik, ha mondjuk lefikázzák a barátodat. De ne törődj vele, a lényeg az hogy te úgy szereted és neked úgy tökéletes. Más meg legyen boldog azzal akivel ő akar... Ha a külsődre beszólnak: ne törődj vele. Az a fontos elsősorban, hogy magadnak megfelelj, mindenkinek úgysem tudsz. Persze nem azt mondom hogy teljesen szrd le mások véleményét, de ne húzd fel magad rajta, felesleges :)
2011. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát igen...:) idáig énis eljutottam , csakhogy nem nagyon használ..és próbálom megbeszélni magammal h nem érdekel senki ...de mégse megy :) dehát mindegy rájöttem h ezen más ugysem tud segiteni, magammal kell letiztázni :) köszi a választ:)
2011. máj. 10. 22:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Huuu, hat fiu letemre ezzel en is igy vagyok (kiveve persze a pasis reszt...:D:D)!

Mindent magamra veszek, tulsagosan elnezo vagyok masok viselkedesevel szemben, mig magamat folyamatosan elemezgetem es ostorozom mindenert... Attol tartok, hogy nalam ez mar kicsit tulmegy az egeszseges szinten, mert uj emberek, ismeretlenek, idegenek elott nagyon nem merek megnyilvanulni (sot neha a regi ismeroseim kozott is frusztralva erzem magam) es egyfolytaban az jar a fejemben, hogy mit gondolnak rolam, miket fognak kerdezni, en miket valaszoljak, ha megkerdeznek!


Egyebkent ez azert van (gondolom nalad is), mert nem vagyok kibekulve sajat magammal. Ha lenne egy szilard, kialakult, egeszseges onkepem, akkor biztos vagyok benne, hogy sokkal kevesbe erdekelne masok velemenye es ha kritizalnak is, vagy cikiznek es ugratnak, beszologatnak, akkor nem vennem ennyire magamra es elhinnem, hogy nem vagyok semmivel sem rosszabb, mint barmely masik ember es nekem is ugyanugy jogom van kifejezni a gondolataimat, felszabadultnak es olyannak lenni, amilyen vagyok!

Ezen bizony dolgozni kell!!! Csak ugy vettem eszre magamon, hogy legtobbszor inkabb erolkodes lesz belole es nem megy osztonosen, termeszetesen a dolog... de sebaj! Egyszer ugyis eljon a mi idonk!!!!:D:D

2011. máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!