Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki? Mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki? Mindig megsértődik.

Figyelt kérdés
Az osztályból összejöttem egy fiúval ő 14 én 15. Se amióta összejöttünk állandóan "nyomul"és én ehhez nem vagyok hozzászokva ezért zavar.Pl:tegnap megjött a suliban és 7órát végig szenvedtem,úgy hogy nem szóltam senkinek.Erre elkezdi,hogy mi a bajom vele?-.-'Mondom semmi de nem hitte el.Vége volt az utolsó órának kérdi,hogy megvárom-e mondom bocsi de most nem még annak is örültem,hogy haza tudok menni erre megsértődött.Aztán otthon fekszek az ágyban elkezdett csörgetni utána meg egyik csaj,hogy menjek már le-.-"kinyomtam mert nem voltam kíváncsi senkire mert görcsöltem pedig bevettem gyógyszert,nem majd még ott nekiállok csevegni...Aztán sms-el bombázott,hogy mi a bajom-.-" Mikor fölmentem msnre azt vettem észre,az újdonságoknál,hogy 5percenként mást írt ki,hogy megsértődtek rá de nem tudja miért stb.-.-" Aztán elkezdett msn-en izélni hogy mi van.Megmondtam,hogy nem vagyok jól de ő megsértődött és állandóan azzal izél,hogy biztos vele van bajom mikor megmondtam,hogy semmi bajom nem volt vele.
2011. jan. 11. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:
mond meg neki mi bajod,ilyen egyszerű...
2011. jan. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy megjött, ennyi. És mondd meg, hogy ilyenkor is igényled a törődést, de jobban örülnél, ha egy kicsit tapintatosabb lenne veled, nem bombázna folyamatosan a gyenge önértékelése salakjával.
2011. jan. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Egész nap hozzá se szólsz, és csodálod, hogy kérdőre von? Lehet, hogy a srác tényleg túlzásba viszi, mert hát szerelmes, de ne próbáld meg ráfogni a női gondjaidra az ilyesmit.
2011. jan. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kovpet ***** válasza:

"Erre elkezdi,hogy mi a bajom vele?-.-'Mondom semmi"


Ha itt azt mondod neki, hogy "Veled semmi bajom, de megjött, most nincs jó kedvem. Szólok, ha elmúlik" akkor ez az egész fenti vergődés elkerülhető lett volna.

2011. jan. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább a te hibád volt, mint az övé. Nem várhatod, hogy belelásson a fejedbe.
2011. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
" nem kell mindenen megsértődni. nekem is vannak rossz napjaim. és létszíves ne nyomulj. szeress meg minden de ne nyomulj,nem szeretem.
2011. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!