Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit lehet tenni? Egyaltalan lehet valamit azon kivul, hogy probalom TULELNI?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, akit nagyon szeretek. Karacsony utan szakitott velem, oknak azt hozta fel, hogy keptelen voltam megnyilni elotte, es hogy feltekeny voltam. Tudni kell rolam, hogy legalabb haromszor voltam remenytelenul szerelmes az eletben, megcsaltak, atvertek, szoval a bizalmatlansagomnak reszben nyomos oka van. A fiu mostanaban eleg furcsa dolgokat muvel : csinalt egy kamu msncimet, es felvett. Kerdezget, rengeteget beszelunk. (onnan tudom, hogy O az, hogy egy baratnomnek elmondta, es a lany tovabbadta nekem. en ugy teszek, mintha nem tudnam, hogy O az.) Viszont megtudtam rola dolgokat...Hogy hiaba, alig 2 hete szakitottunk, de mar a harmadik lanynal probalkozik...Es ez nekem nagyon faj, mert en meg szeretem, es hianyzik. Az ismerosok, baratok azzal jonnek, hogy vissza fog jonni hozzam, hogy azert vett fel a kamucimen, mert hianyzom neki, es meg mindig szeret. De valahogy mar nem tudok hinni a tundermesekben, es mai delutant is atsirtam. (ma tudtam meg, hogy van egy harmadik lany) Elegem van ebbol az egeszbol. A kamu szemelyisegenek irtam egy nagyon oszinte levelet, de nem hiszem, hogy elgondolkodna rajta, meg akkor sem, ha tenyleg szeret. Es a csajozasai miatt hiszem, hogy nem. Ezek ellen szol az, hogy hordja a tolem kapott ruhadarabokat, ekszereket, es hogy felvett a kamucimen. Szerintetek ezek mit jelentenek? Rettegek tole, hogy talal masik lanyt, es az utolso eselyt is elveszitem, hogy kibekuljek vele, es ujra osszejojjunk. Amugy meg azert haragszik a fiu, mert anyam eleg sokszor beleszolt a kapcsolatunkba, peldaul mikor szakitottunk, anyam felhivta, es leuvoltotte, en meg semmit sem tehettem, mert nem voltam itthon, aznap este tudtam meg a fiutol. Elegem van mar.
2011. jan. 11. 20:59
1 2
 11/14 anonim válasza:
Adok egy tanácsot. Most szakíts meg vele minden kapcsolatot! Én majdnem 3 évig játszottam ezt a huzavonát egy sráccal, aki kamu msn címekről írogatott, kémkedett utánam, blogokat írogatott rólam, nekem meg mesélte hogy ez milyen jó csaj, az milyen jó csaj, ezzel is össze akar jönni azzal is össze akar jönni stb.. Én idegileg nem bírtam bár mi egy hónapot sem jártunk de évekig beszélgettünk. Most ma sors sajnos úgy hozta hogy minden nap látnunk kell egyámst. Köszönünk és ennyi. Valahányszor felvett én letöröltem. Hiába küldtem el szépen, csúnyán, mindig zaklatott. Amint felvett letöröltem és szerencsére leszállt rólam. Te is szakíts meg vele minden kapcsolatot! Tudom hogy nehéz, tudom hogy fáj de meg kell tenni. Különben tényleg te mész tönkre.
2011. jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De engem nem zavar, hogy irogat, mert szeretem...Es jolesik hogy figyel ram.:S
2011. jan. 11. 22:34
 13/14 anonim ***** válasza:
hányszor kérdezed még meg ugyanazt?
2011. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretne, akkor melletted lenne.

Azért, mert unalmában nincs jobb dolga, mint veled msn-ezgetni, ne gondold hogy működne a dolog, ha újrakezdenétek. Valószínűleg azért beszélget veled, mert tudni akarja, hogy vagy, akarsz-e már pasizni, hogyan viselkedsz egy idegennel, miket mesélsz neki a kapcsolatotokról. Vagy éppen szeretné magát azzal nyugtatni, hogy igaz, hogy még nem talált magának csajt, de legalább napról napra le tudja ellenőrizni, hogy te sem. Hiába nem kellesz neki, azért jól esik a hiúságának, hogy utána sírsz.

Az, hogy hordja a tőled kapott dolgokat, nem azt jelenti, hogy szeret. Ugyanúgy jelentheti, hogy semmiféle érzelmi jelentésük nincs számára, teljesen közömbösek, csak használati tárgyak. Ha én szakítok egy sráccal, akkor nem dobálom ki az tőle kapott/együtt vásárolt holmikat, mert egyszerűen nem emlékeztetnek olyanra, ami fájna. Csak használati tárgyak. Akit megcsalnak, elhagynak, az szokott megszabadulni minden emléktől..

Felejtsd el ezt az egészet, elég időt elvesztegettél már az életedből feleslegesen. Ha újra próbálnátok, akkor sem változna semmi. Felnőtt emberek már nem változnak ilyen nagyot, ti pedig már kialakult személyiséggel rendelkeztek. Nem passzoltok.

Ne járj fel msn-re, ha pedig mégis beszélsz a kamupasival, mesélhetsz neki az új barátaidról, esetleg új pasidról, akivel az idődet töltöd. Talán akkor kibújik a szög a zsákból.. Vagy egészen egyszerűen közölheted vele, hogy megtudtad, ki ő, és érdekelne miért csinálta ezt az egészet.

Bárhogy is alakul a dolog, ne kezdd újra vele! Zárd le, és lépj tovább! Nincs közös jövőtök..

2011. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!