Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi bánat ellen mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat ellen mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
jójó csoki, meg mogyorókrém üvegszámra, de valahogy egy falat se megy le a a torkomon....semmire nem tudok koncentrálni, nekem meg suliznom kellene keményen....mi a jó eget csináljak, jobb lenne megszűnni létezni...
2011. jan. 11. 21:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm az értékes válaszokat, egytől egyig:)

igen valóban különös, hogy ilyen sok fiú ír, de örülök neki, mert így látom, hogy azért közöttük is vannak kedvesek aranyosak, és ez a tudat gyengíti bennem azt az érzést h legszívesebben az egész férfi nemet kipusztítanám :D

amúgy elég régi seb, már 5 hónapos, és eleinte nem is voltam ennyit rosszul, mint most sőt sokkal könnyebben kezeltem a dolgokat, csak ahogy írtatok az utolsó időszakba elég gyakran felszakadozott. Mert sajnos a közös baráti körből kifolyólag, vagy ritkán megyek társaságba, vagy szakad de nagyon:)

azért most már próbálom erőltetni magam, mert kb egy hónapja most nagyon problémázok és kezd elég lenni, szorítsatok nekem, hogy legyen elég erőm:D

2011. jan. 12. 16:11
 12/21 anonim ***** válasza:

Szorítunk, sok sikert neked, ha a közelben laknál kisegítenélek ebből, elhiheted :D


16/f

2011. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
ajjaj milyen segitő kész, am nagyon ráhibáztál, igy hogy te is 16:))
2011. jan. 12. 17:06
 14/21 anonim ***** válasza:
keress magadnak valakit.úgy könnyebb felejteni
2011. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
mert oké finom a csoki.de attól még nem lesz könnyebb.szval ez nagy hülyeség.
2011. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

pihenj le...

gondolj másra.

majd elmúlik fel a fejjel ne szomorkodj...:)

vagy keress mást...

esetleg bezárkózol a szobádba és gondolkotsz egy kicsit

25/l

2011. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Vodka Vodka Vodka Sör Vodka Vodka Vodka.
2011. jan. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
hmmm alkoholmérgezés:-?...lehet nem rossz ötlet:D
2011. jan. 13. 18:22
 19/21 anonim ***** válasza:

jajj hagyd az alkohol mérgezést inkább írd már meg merre laksz


16:40-es vagyok :)

2011. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
hát kis helység Romániában határ mentén:P Debrecentől kb egy 30as:P
2011. jan. 13. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!