Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg fiúk segítségét kérném,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg fiúk segítségét kérném, adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Adott egy lány és egy fiú. A lány szerelmes a fiúba,és a fiú ezt tudja, viszont semmilyen választ nem adott a lánynak, és azóta nem nagyon beszél vele (előtte jóban voltak), és furán viselkedik. Ilyenkor érdemes még egyszer megpróbálni "megbeszélni a dolgokat"? A fiú félénk ilyen téren, és nehezen mutatja ki az érzéseit, ha ez segít.

Azért kérem fiúk tanácsát, hátha jobban kiigazodnak egy másik fiú gondolatmenetén.


2011. jan. 12. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen mimóza pasikat jobb hagyni a fenébe...
2011. jan. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg még egyszer, de ha kerül, kétlem, hogy tetszenél neki.

16/f

2011. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan a fiú mint én akkor felesleges tovább próbálkozni, mert vagy semmit nem akar vagy pedig csak dugni. De mivel nem ismerem ezért akármi lehet, jobb lenne ha egy haverját kérdeznéd meg.
2011. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt sejtem, hogy nem tetszem neki, igazából nem is az lenne a lényeg, csak hogy mégis kezdjünk valamit a helyzettel és magunkkal, mert ez így most olyan semmilyen helyzet.
2011. jan. 12. 20:54
 5/9 anonim válasza:
Erőszakold rá magad és érd el hogy az legyen amit te akarsz..ha igazán akarod..rajtad ne múljon!Ha olyan félénk akkor úgyis bármire rá tudod venni.
2011. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Abban sem lennék biztos, hogy bárkinek is beszélt róla, így a haver majdnem kizárva. De amúgy nem rossz ötlet.
2011. jan. 12. 20:55
 7/9 A kérdező kommentje:
20:55- ezen nevettem egyet :D nem hiszem hogy ez lenne a legjobb megoldás
2011. jan. 12. 20:56
 8/9 anonim válasza:
Örülök hogy jót nevettél, ettől függetlenül idegesíted magad meg ide írogatsz...vele meg kerülgetitek egymást mint valami kóborkutyák, ami rettenetesen idegesítő lehet.Támadj rá szerintem!
2011. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
támadd le csábitsd el csókold meg b@zd meg ilyen az élet
2011. jan. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!