Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti elítélitek a deszkás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti elítélitek a deszkás csajokat? Csak a nőies öltözködésű lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

deszkás voltam aztán váltottam nőiesre (latex naci meg ilyenek) de aztán végül mégis a deszkás cuccokhoz tértem vissza. szerintem sokkal jobb ha megveszek havonta 2 drága deszkás ruhát mint sok szart a kínaiban ami "nőies"

van barátom, őt nem érdekli hogy mit veszek fel és szerintem azért hogy más pasik megbámuljanak/elismerjenek nem fogok eltérni attól ami nekem tetszik/jól érzem benne magam.

Szerintetek?


2011. jan. 13. 19:20
 1/8 Moszuke ***** válasza:
100%
szerintem te 1 frankó csaj vagy.
2011. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
énisinkább deszkás vagyok mint hülyer*bb vagy pedig 'nőies' minek legyek nőies? sokkal jobb dolog deszkáscipőbe meg gatyábalenni mint 10centis magassarkúban meg miniszoknyában és lesheted mikor villantasz vagy mikor szakad szét a harisnyád. fúj.:)
2011. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én is deszkázom és én birom a deszkás lányokat és nagyon ritkák van nekem 1 vagy ketö lány haverom aki deszkázik gottinak becézzuk birnám te lennél az mert ritkák a deszkás lányok hehe
2011. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Hip hop rajongó vagyok, így alapvetően közel áll hozzám a deszkás stílus. Amit csajoknál is nagyon bírok! ;) Szal maradj ilyen! :)


"életművész"

2011. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyan legyél, ami neked tetszik. Ne az érdekeljen, amit mások gondolnak rólad. Majd lesz, illetve neked már van olyan, akinek így tetszel. Különben is veled legalább biztos lehet beszélgetni valamiről, és nem lehetsz cicababa.

Az osztályomba pl. majdnem mindenki farmerban jár, de én nem, mert az nekem kényelmetlen.

14/F

2011. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Hát nem kifejezeten vonz engem a deszkás lányok:S mintha fogpiszkálót pakolnék jobbra, balra:( De viszont többet ér a belső tulajdonsága, ha van, de ha csak simán kinézet akkor viszontlátásra. Bocsi a nagy kritikáért, de minek hazudjak? Tudom, hogy nem könnyű felszedni se kilokat, megértem, de akkor se jön be a deszkás lányok:S
2011. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Én nem kifejezetten kedvelem ezt a stílust. Főleg azokat a deszkásokat tartom röhejesnek, akik annak ellenére mondják magukat deszkásnak, hogy a büdös életben nem álltak még deszkán. És ahogy látom a 95%-uk ilyen.
2011. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7-es, te nem értelmezted félre a kérdést?:s gördeszkás lányok, nem pedig deszka alakú lányok.. de lehet csak én vagyok hülye:D
2013. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!