Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy senkinek nem kellek?

Figyelt kérdés

Szerintem undorodnak a lányok tőlem. :S

20 éves férfi vagyok (2méter) barátnőm nem volt alkalmi dolgok sem.

Nem tudom én átlagosan viselkedek nem hordok hozzám nem illő dolgokat,kedves vagyok,jó a humorom. Vannak lányismerőseim de egy sem akar tőlem semmit.

Mi lehet a baj?


2011. jan. 14. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Az nagyon jó, hogy 2 méteres vagy, a magas srácokat szeretik a nők!

Szoktál csajozni?

Magas lányoknál próbálkozz 180 centi körülieknél, ők buknának rád mert alig találnak magasabb pasit.

20f

2011. jan. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik, most már nem kell sokat várnod. Én is ilyen helyzetben voltam 21 éves koromig. Hirtelen megváltozott, pedig nem tettem érte.
2011. jan. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi pozitív válaszokat. :) Hát mindig csak várni a bizonytalanra kicsit nehéz. Járok szórakozóhelyekre de mostanság discoba 13-14 évesek szaladgálnak.
2011. jan. 14. 07:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Nos, ha szórakozóhelyeken próbálsz ismeretségeket kötni, ne csodálkozz, hogy nem találsz normális lányzót.


Igazából a külsődről csak annyit tudtunk meg, hogy magas vagy, de olyasmiről nem tettél említést, hogy mennyire tartod magad vonzónak. Fontos, hogy elégedett legyél magaddal, mert a kisugárzásodtól is nagyon sok minden függ.


Ami még visszatetszést kelthet bennünk az, ha rendkívül tapadós valaki.

2011. jan. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nos ez igaz nem tartom magam valami vonzónak hát így lehet ha kigyúrnám magam jobban néznék ki csak valahogy sosem vettem még magamon erőt rá.

Nyomulni nem szoktam inkább csak megállok valahol vagy haverjaimmal vagyok én valahogy nem merek leszólítani senkit.

2011. jan. 14. 09:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a baj, neked kéne leszólítgatni mert a csajok gyávák(ezt azzal leplezik, hogy a pasi dolga...:D)

Oda kell menni, lehet hogy 10 elutasít de a 11.el összejössz, ez van:S

2011. jan. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!