Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szerelmes vagyok - az exbaratomba!

Figyelt kérdés
2,5 hete szakitottunk. Vettem eszre jeleket, amik arra utalnak, meg szeret, de nem mertem melyebben belemenni a temaba, ugyanis rettegek, hogy elutasitana. Eldontottem, hogy most mar barki kerdezi, szeretem-e, azt fogom mondani, hogy gyulolom. Pedig megorulok a hianyatol, egyszeruen szet vagyok csuszva, nem tudom mi van velem. Vele akarok lenni, vagyom az olelesere, csokjara...Mit tegyek? Annyira felek. Amugy azert szakitottunk, mert eleg zarkozott voltam vele szemben, mondhatni bizalmatlan, es O ezt egy ido utan mar nem toleralta. 1,5 evet jartunk.
2011. jan. 14. 09:28
 1/7 Azeriel ***** válasza:

drága angyalom!akit szeretsz azzal soha ne léggyel zárkózott

meg értem az állás pontod ha megkérdezném hogy gyüllölöd akkor azt mondanád hogy IGEN! pedig nem ezzel én is így volt.De a másik hogy ilyenért szakítani szerintem akkora fa...ság hogy nem igaz XD Mit tegyél ? tegyél az ellen hogy ne legyen hiány érzeted! keresd meg próbáljátok meg újra!!

Üdv:. Azeriel! sok sikert! ui:. nem fog vissza utasítani !!! ha SZERETETT akkor _NEM!!

2011. jan. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Azeriel ***** válasza:

ki hagytam valamit fel a fejjel.... jah és nem gyülöllöd ezt csak eszed mondja a szíved mást!


Üdv.: Azeriel F/25

2011. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy túllépj és kipihenj egy kapcsolatot, fele annyi időt egyedül kell lenned, mint amennyit jártatok. ez ilyen általánosigazságféle... Nem csoda, ha 2,5 hét után még mindig szereted, és nem tudod elfelejteni.. Az idő majd segít.
2011. jan. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Volt anno 2 evvel ezelott egy kapcsolatom, 3 honapig tartott. 8 honapig voltam depresszios, anorexias is lettem, mert meg akartam felelni magamnak, ssatobbi. A mostani baratom mellett lettem igazan az, aki mindig szerettem volna lenni, nagyon sokban motivaltuk, segitettuk egymast mindig. Nagyon sok olyan jelet kuld felem, ami arra enged kovetkeztetni, hogy szeret, en megis rettegek, hogy szimplan atver, hogy belemrugjon. Bar nem tudom elkepzelni rola. Ugy dontottem, varok meg egy kicsit, 1-2 hetet, aztan megkerdezem, lenne-e kedve talalkozni velem, vagy rakuldok egy kozos ismerost, hogy szedje ki belole, mit erez:D Ugyanis eddig az osszes kozos ismerosunket lerazta azzal, hogy nem mondja el, mit erez, nehogy visszahalljam.
2011. jan. 14. 09:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal egyszerűbb lenne, ha inkább megmondanád neki, hogy még mindig szereted és próbáljátok meg újra.
2011. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyelore nincs eleg erom megmondani neki. Erot gyujtok, hogy el tudjam viselni, ha esetleg elutasit...
2011. jan. 14. 09:59
 7/7 Spaceman válasza:

Ha tényleg szereted nem gyötröd a pasit, mert melletted kínszenvedés lenne az élete. A bizalmatlanság és a zárkózottság sosem fog feloldódni benned, te ilyen vagy, nem fogsz megváltozni legalábbis nem rövid idő alatt. Ugyanott folytatnátok ahol abbahagytátok. Ismertem hasonló típusú lányt, csak azt csodálom, hogy a pasi lehúzott veled másfél évet. A kommentjeid alapján is látom, hogyha negatívan és pozitívan is lehet értelmezni egy szituációt te negatívan fogod. Ezt hosszútávon elviselni lehetetlen.

Ha meg valóban akarod a pasit és nem érdekel semmi mi a fenének előre azon agyalni mi van ha átver? Ettől jobb lesz neked? Elég akkor negatívkodni ha valóban átver, de ez inkább csak a te ostoba félelmed amitől nem szabadulsz és ez befolyásolja az egész kapcsolatodat.

2011. jan. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!