Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány az osztályomban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályomban, akibe szerelmes vagyok már elég régóta. Hogy felejtsem el? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
egy 14éves budapesti srác vok.van egy lány az osztályomba akibe szerelmes vagyok már elég régóta.elmondtam neki hogy mit érzek de ő olyan tipus aki szinte 2 hetente váltja a pasiait.mindig azt mondja lehet engem választ.suliba tök jóba vagyunk de mindig jön egy új pasi aztán mindig találkoznak..aztán mondja h szeret csak még nem tudja.. nagyon szeretem .sokat gondolok rá.
2009. febr. 1. 10:57
 1/4 anonim válasza:

Teljes mértékben ugyan ez a bajom!!!csak nekem nem mondja hogy talán engem csak annyit hogy szép vagyok csak fiatal!!!Nah szal szerintem ha egy lány azt mondja hogy talán az azt jelenti hogy nem hiszem!!!Kedveskedj vele és akkor már azt fogja mondani hogy biztos!!!Mindig jobbnak kell lenned az ÚJ pasinál!!!Ha meghatod ő is szeretni fog téged!!!

Csak hajrá!!!

2009. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én mást csinálnék! Elkezdenék flörtölni más lányokkal.

Hátha féltékeny lesz.

2009. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemakarlak elkeseríteni de ha eddig nem jött veled össze akkor nem is fog .. és miaz hogy még nem tudja ??? meg ez neked sem lehet vmi jó hogy elvileg szeret de gyakorlatilag meg mindig inkább mást válasz helyetted . sztem hagynod kéne ... amugy meg lehet azért mondja hogy lehet téged választ mert nem akar megbántani ..
2009. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a kislány kiéli azt hogy ő LÁNY

te meg itt játszod a rabszolgapapucsot


szerintem nem is való ez neked

érettebbnek tűnsz

felejtsd el


aztán egy szép napon, mondjuk 4 év múlva mikor már nem is egy iskolába fogtok járni összefuttok az utcán és hirtelen ő is és te is

:)

2009. febr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!