Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit csináltok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit csináltok ha tetszik egy fiú, de nem mertek "kezdeményezni"?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem mernek kezdeményezni akkor max csak néznek és belemerednek a szemedbe ennyi.
2011. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

a) nem kezdeményezek

b) összeszedem a bátorságom, és mégis kezdeményezek

2011. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hat pl felveszem messengeren, vagy valahonnan megszeryem a szamat es kommunikalni probalok vele! De en nem feltem soha ,ha valaki tetszett annak megmondtam a per t h bejossz es aranyosnak tartom, hogy aztan mi volt a valasza az mar egyebb tal teszta.eddig senki nem utasitott vissza, talan ezert mertem es merek mindig kezdemenyezni!:)
2011. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt teszem: ülök a gép előtt és folyamatosan rá gondolok. Semmi más. 15/L
2011. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát én épp merek kezdeményezni, kétszer tettem meg, de elutasított mind 2 pasi, na most, hogy olyan ronda lennék-e, vagy csak nekik nem tetszettem nem tudom, de tény, hogy hülyén csináltam, és tanultam belőle, többé ilyet nem teszek, ez nem véletlen NEM a a nő dolga...

20/L

2011. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó 20 L, mit csináltál? Vagyis miért hiszed hogy rossz voltál?
2011. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem igazán a lány dolga a kezdeményezés, több okból is...

A pasi is jobban becsüli, ha ő szerzi meg a lányt, és nem fordítva pl.


Múltkor ahol diákmelózni szoktam, megtetszett egy srác, már nem először láttam ott. Háttal voltunk egymásnak, de kétszer is mélyen a szemébe néztem, és mosolyogtam rá. Elég egyértelmű jel sztem, ő is észrevette, mert másodszor ő szemezett velem.


Ha valaki ezután sem mer lépni, akkor hagyjuk is, az puhap*cs.

20/L

2011. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

20:09-es vagyok!:P


Odamentem és megmondtam neki, hogy tetszik, meg mondtam, hogy szimpatikus, és szeretném jobban megismerni, de már rájöttem, hogy egy nőnek nem szavakkal, hanem tettekkel, és jelekkel kell felkeltenie a férfiak érdeklődését, előtte láttam rajta valamit, úgy csillogtak a szemei, meg más volt, azóta semmi, olyan, mint bárki más, szóval elcsesztem, pedig tényleg nagyon bírom még mindig, de már csak remélem, hogy így jó, és boldog...:)

2011. jan. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha hozzád odamenne egy pasi, és azt mondaná neked már nyitásként, hogy tetszel neki és szimpatikusnak talál, akkor attól te nem ijednél meg egy kicsit?

És nem csak utal rá, hogy tetszel neki, hanem konkrétan ki is mondja, ahogy te tetted.

2011. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát azért kb. 2-3 hete már ismertük egymást meg szemeztünk, beszélgettünk, nem voltam tök idegen...
2011. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!