Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit csináltok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit csináltok ha tetszik egy fiú, de nem mertek "kezdeményezni"?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 19:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sztem akkor sem éri még színt vallani. Simán elhívni randizni vagy vmi sokkal jobb. Persze, az is azt jelenti, hogy bejössz neki, de mégis máshogy jön át. Szerintem.
2011. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
09:51: SZerintem meg nem azzal volt gond, hogy kezdmeényeztél, hanem azzal hogy ilyen sablon szöveggel mentél hozzá, és ebből gondolhatja hogy mindenivel igy bánsz , vagy igy próbálsz felszedni pasikat.
2011. jan. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
És akkor mi a nem sablon szöveg? Mert szerintem, akárhová hívtam volna el hülyén jött volna ki, meg általába nekem ami a szívemen az a számon, sajnos...
2011. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!