Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne a volt barátomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne a volt barátomnak névnapi ajándékot adni, vagy felejtős?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szakítottunk, de szeretnénk barátok maradni. Míg egy pár voltunk, mindig ajándékoztuk egymást születésnapon, névnapon.


Én szeretnék neki adni valamit most is. Vélemények?

Persze nem valami romantikus/ szerelem dolgot, hanem apróságot.


Csak egy kis édességre gondoltam, ami szeret. Minden más barátomat is ajándékozom apróságokkal a névnapjukon.


Köszi L, 25


2011. jan. 15. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Félreértené, vagy kínosan érintené. Meg ez hosszú távon úgyse tartható. Inkább csak írj neki valami vicces sms-t.
2011. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmit! e-mailben küldj neki egy Boldog szülinapot! vagy facebookon íej neki de se sms meg ajándék meg hívás... félreértené és kínos is lenne mindkettőtöknek.
2011. jan. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Azért, mióta szakítottunk, beszélünk heti egyszer telefonon, és ilyenkor általában ő keres. Tehát azért egy szinten tartjuk a kapcsolatot, és találkozni is fogunk.


Bár lehet, hogy az ajándékot tényleg félre értené.


Egyébként egyik válaszoló, a barátok dologra gondolsz, hogy hosszú távon nem tartható?

2011. jan. 15. 15:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Húh hát ha tényleg így tartjátok a kapcsolatot pl telefonon ahogy írtad, akkor szerintem semmi akadálya nincs egy kis aprósággal kedveskedni. Ha még mindig barátilag kötődsz hozzá.

De lehet csak én gondolom így.

15/L

2011. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sztem bőven bele fér miért is ne 1 kis kínos pillanat meg istenem szarni bele :D

nem tudom én a jó pár évvel ezelőtti exemet is mindig felköszöntöm semmi baj nincs vele :D


19F

2011. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem, hanem az nem tartható, hogy mindig veszel neki ajándékot. Gondolj bele, ha neki lesz új párja vagy neked, ez elég kínos szituációkat okozhat.
2011. jan. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Első-utolsó válaszoló, köszi. Ez igaz, erre nem gondoltam. Van egy másik fiú barátom, aki mindig barát volt, semmi más. Abból indultam ki, hogy őt is mindig ajándékozom. De ahogy ebbe belegondolok, az tényleg teljesen más, hogy valaki alapból mindig barát volt, vagy barát Lett...
2011. jan. 15. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!