Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Kezdek bekattan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kezdek bekattanni.16/L

Figyelt kérdés

Hát ez hosszú...:)

nahszóval...

az elejét röviden:

Van egy fiú aki szeretett, de én nem

Le akart smárolni,miközben volt csaja.

Aztán szakítottak.

Aminek akkor már örültem mert beleszerettem(igen,tipikus lányos baromság x])

.Végülis hagytam hogy megcsókoljon.

nagyon klassz volt,azt leszámítva hogy röhögnöm kellett a semmin:SMindezek után sajnos téli szünet volt(ez mind tavaly).indig írogatta msn-en hogy Jobbn szeret mint az életét stb.én Persze tök bedőltem.

Aztán kiderült szünet után hogy volt barátnője,már a téli szünet előtt.O.o

De nem tehettem semmit,mert végülis nem jártunk,csak majdnem.Csakhát megcsalta a bnőjét.

Aztán utána is próbálkozott mert hogy engem még mindig s

szeret de azt már nem hagytam.

Végülis megmondtam neki hogy hagyja abba,mert már elkezdett tapizni mikor nem is jártunk meg semmi.

Aztán utána nem is beszéltünk nagyon(oszt.társak voltunk,és egy csapatban mentünk mindig a többiekkel 1ütt lógni.)

Én teljesen depi voltam fél éven át.

Nyári szünetben volt a szülinapi bulija ahova csak engem hívott meg lány ebből a baráti körből,és vihettem a barátnőmet.

ott volt még egy lány,akit a szülei ismernek és ezért meg kellett hívnia.Na ebben a nuliban kikezdett velem a bátja.ettől ő totál kiakadt és majdnem behúzott a bátyjának.

Végülis ketten maradtunk beszélgetni...Megkérdezte e hogy szeretem e,aztán megcsókolt.Ott csókolóztunk több mint fél óráig.De olyan rossz volt...nem tudtam elmenni mert szerettem őt,ugyanakkor tudtam hogy lehet hogy csak a pia miatt van mert ivott azért pár sört...

Ő tovább akart menni de nem engedtem,nem egy házibuliban.Ha szeret tud rám várni.

A buli után még irogttunk,de nyár végén másik suliba kerültünk.találkozgattunk ott mindig mondta hogy milyen szép lettem.aztán a legjobb haverja mondta h ne szerencsétlenkedjünk már,szeretjük egymást és hogy járjunk már.erre nem szólt ő semmit,csak belefeküdt az ölembe a parkban...Aztán utána semmi.Teljesen tönkrementem lelkileg amikor megtudtam hogy megint új bnője van.Nem tudtam mást csak sírni.Most még mindig webcammolni akar,meg mondja hogy milyen szép vagyok és h hiányzom neki de nem menne mégegyszer elfelejteni őt.

Még mindig hiányzik azért és miatta nem megy minden úgy mint régen.Teljesen elvesztettem az önbizalmamat.Rám néz egy tiszta helyes srác,akkor én pánikszeren távozom.

utálom,ha nincs pasim.Most tetszik úgy egy csávó,de nem merek lépni,mégegy ilyen hűtlen állatot nem akarok,és amúgy is kezdem magam beégetni nála mert mindig mint egyy paradicsom,rohanok ha jön.Tiszta gáz amit csinálok és mindez miatta.Mit csináljak hogy le tudjam zárni magamban,és hogy tudjak megint pasikkal beszélni?

még mindig csak azokat a számokat hallgatom amik a buliján mentek...A tanulás sem megy.

Kösz ha valaki végigolvasta:P

p.s:bocs a helyesírásért,telóról írtam.


2011. jan. 16. 00:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
bocs a nem elolvasásért, telóról írtad?
2011. jan. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
jahés normális válaszokat plz. >.<
2011. jan. 16. 00:08
 3/23 anonim ***** válasza:
tényleg normális választ adnék, de már késő van elolvasni ezt a rengeteget, ezért nincs most túl sok válaszoló^^ De ha akarod akkor holnap fitten elolvasom és válaszolok, oké?
2011. jan. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
oks köszi x]
2011. jan. 16. 00:18
 5/23 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzővel, szívesen segítenék, de tuti hogy elaludnék a közepén...
2011. jan. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

szerintem az a baj, hogy te sem tudod, hogy mit akarsz. a szíved mélyén valószínűleg még egy esélyt szeretnél adni ennek a fiúnak, illetve abban reménykedsz, hogy egyszer majd 'megváltozik' és összejön veled és hűséges is lesz. ezt felejtsd el! nem fog megváltozni. gondold végig: az összes barátnőjét gyakorlatilag megcsalta veled, és bocsi, de nem hiszem, hogy csak veled. miért pont te lennél a kivétel? elejtsd el!

úgy veszem ki, hogy még mindig rendszeresen beszéltek, msnen legalábbis biztos. így nem csoda, hogy nem tudod elfelejteni: pontosan tudja, milyen hatással van rád, és ezt ki is használja, te pedig hagyod magad. szerintem tiltsd le msnen, hide-old le facebookon, töröld a számát, ne kerülj vele kapcsolatba. biztos, hogy nehéz lesz, de máshogy csak tovább húzod a saját szenvedésed. ha nincs, ami fenntartsa az érzéseid, előbb-utóbb elkezd majd érdektelenné válni számodra.

közben pedig foglald el magad. ha nem megy a suli, akkor feküdj rá kicsit a tanulásra, sportolj, járj el a barátnőiddel. ne azon gondolkozz, hogy mikor fog ez elmúlni, vagy hogy mikor lesz megint pasid, csak élj. menni fog, még nagyon fiatal vagy, nem teheted tönkre a legjobb éveid egy ilyen idióta miatt!!

2011. jan. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj a másik srácnál. Ha most elkezded ezt bebeszélni magadnak, hogy biztos minden srác ilen akkor elszúrod a következő pár kapcsolatod az tuti.
2011. jan. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

msn-en már letiltottam, nem megyek a találkozókra sem ha még néha összejön a régi csapat...

Próbálok lépni a másiknál,csak félek hogy megint beégetem magam...

Köszi a normális válaszokat:)

2011. jan. 16. 00:26
 9/23 anonim ***** válasza:

00:19-es vagyok, ha nem tartod vele a kapcsolatot, akkor el fog múlni, hidd el :)

igen, lehet, h az is jó ötlet lenne, ha a másik fiúnál lépnél, de csak akkor, ha nem csak azért csinálnád, hogy visszaadja az önbizalmad, elterelje a figyelmed vagy megmutathasd az idióta fiúnak h igenis neked is van életed tőle függetlenül. ugye egyik sem a helyzet?

2011. jan. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

nem nem azért,tényleg kedvelem a

másikat,az idiótától függetlenül.

lépnék csak hogy?:s

ezekután nem akarok megint beégni...

köszi a válaszod,segített:)

2011. jan. 16. 00:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!