Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném, hogy megbocsásson....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném, hogy megbocsásson. De hogyan?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akivel ismerkedtünk... Minden jól is ment, míg őt feltehetőleg a barátnője elbizonytalanította. Ezután ő máshogy kezdett el viselkedni, amire én önbizalomhiányos és depressziós srácként arra gondoltam, hogy nem tetszem neki és kimutattam, hogy mennyire depressziós vagyok. Végül nem jöttünk össze. Én pedig később nagyon csúnya dolgokat írtam a lánynak... pedig ő csak annyit hibázott, hogy túlságosan befolyásolható volt. Én pedig írogattam neki a magam hülyeségeit és már-már olyan dolgokat írtam szegénynek, mint valami pszihopata:S. Ő kitörölt msn-ről stb.

Szeretném, ha megbocsájtana. Hogyan érhetném ezt el?


2009. febr. 1. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elöször is odamész hozzá (szal nem msn , sms stb) és bocsánatot kérsz elmondod neki hogy nagyon sajnálod amiket írtál , csak te tényleg szeretted volna őt jobban megismerni,és neharagudjun hogy olyan csúnya dolgokat irtál , nem gondoltad komolyan , nemis tudod hogy hogy történhetett csak kicsit eldurrant az agyad stb stb...:)
2009. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy élőben hatásosabb, de én nyuszi vagyok a csajokkal szemben. Más csajhoz sem merek odamenni, nemhogy még hozzá, ezek után. Ha odamennék, csak habognék.:/

Szégyen, de igaz.

2009. febr. 1. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

márpedig msn-en nehéz lesz ha kitörölt :D

márpedig muszáj lesz összeszedned magad mert csak ez az egy esélyed van... mármint magamból indulok ki...Én személy szerint biztos hogy csak akkor bocsátanék meg /nagy nehezen/ hogyha a fiú venné a fáradságot és személyesen kérne bocsánatot , .. msn en szóba sem állnék vele.(de kitudja nem ismerem a csajt lehet h ő más)gondold meg...

2009. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
jah 1. voltam 17/L
2009. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csinálok új msn-t:D

Élőben tényleg csak hebegnék-habognék:S

2009. febr. 1. 22:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha hebegsz-habogsz, az sem olyan rossz: legalább látja, hogy nagyon aggaszt a dolog, és tényleg mindent megteszel érte ;)
2009. febr. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!