Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megbocsasson?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megbocsasson?

Figyelt kérdés
Szoval van egy tanarom. Akibe halalosan szerelmes voltam, mara is szeretem, de mar nem annyira. Egycsomot chateltunk, e-maileztunk mar, meg tok aranyos velem...:) Olyan barat fele kapcsolat volt koztunk mar. Tehat en elmeseltem neki a programomat, meg egycsomomindenrol beszelgettunk mar :) Ngayon jofej :D es most du. irtam nki levelet. el is olvasta, mert lattam fentvolt. szerintetek haragszik, mert nm valasozlt?:( vagy csk egyszeruen nem volt meg ideje...? van mikor hetvegen elutazik a baratnojehez.. vagy lehet hogy el kellett erjen valahova...ugye? v haragszik??:( es ha haragszik mit tegyek?:(
2009. márc. 21. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj, nem haragszik. az attol is fugg h mit irtal neki. de nem hinnem h jo ötlet belemaszni egy ilyen kapcs. ba. van baratnoje. te hany eves vagy?
2009. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha még az sem biztos, hogy haragszik, akkor hogyan adjunk adjunk tanácsot a bocsánatkérésre?
2009. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14 vagyok. Tudom, hogy nem jo otlet, meg na nem is lehet koztunk semmi mert neki sose jonnek be. Nem irtm neki semmi durvat. csak segitseget kertem tole. szoval csk urugykent irtam, de nem hiszem, h rajott. legalabbis remelem. es odairtam meg neki, h bocsanat ha mar tul sokat kerek mert sokszor segitett nekem. meg kikertem a velemenyet arrol, hogy eleg eret vagyok-e egy versenyhez, mert 14-18 evesek kozott es en most toltottem a 14et. dogat kellett irni, meg ajanlo levelet es az ajanlo levelemet o intezte el nekem a sulival. es ezert kerdztem h eleg erett vagyok-e ehhez ha nem tudom megoldani egyedul... Koszi a valaszt amugy!
2009. márc. 21. 20:04
 4/5 A kérdező kommentje:
2. valaszolo: hat ezaz h szerintetek haragszik-e?:D
2009. márc. 21. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem haragszik. Majd később válaszol, ha ráér.
2009. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!