Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bar szoros az arcom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bar szoros az arcom, de vannak helyek, ahol meg nincs szor, szoval igy eleg hulyen nez ki ha borostas vagyok. A kerdesem az lenne, hogy kesobb lesz ott is szor, vagy ott mar biztos hogy nem?

Figyelt kérdés
Kb 14 eves korom ota kell borotvat hasznalnom, most vagyok 18 :D (fiu! )
2011. jan. 16. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ajkak alatt, középen van le az állig szőr, mellette két oldalt nincs, csak ennyi szőrtelen. Vagy nem erre gondolsz?
2011. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tök szexi *.*
2011. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De, erre, csak meg pluszban ugy van, hogy ahogy mondjuk van a szam ive, ott meg nem szoros, csak kozepen van egy kis ''csomo'' (ha meghagyom, de nem szoktam) szoval az arcomon ezen kivul szinte sehol nincs. Es a multkor lattam olyan fiut, hogy a ''bajusz vonalaval'' egyenes vonalban volt meg az arcan szor. Na, ilyen lesz e nekem valaha? Egyebkent bocsi a hulye kifejezesekert, nem tudtam mashogy elmagyarazni.
2011. jan. 16. 22:15
 4/7 A kérdező kommentje:
A nyakamon, meg az alkapcsomnal viszont van, normalisan.
2011. jan. 16. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:
40 éves korodra mindenhol szőrösödni fogsz, ugyhogy nyugi, és addig örülj a míg az orrodból és a füledből nem az nő :D
2011. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, most megnyugtattal! =:D
2011. jan. 16. 22:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 33 vagyok, nekem is ilyen, kezdetben zavar, már nem érdekel. ;)
2011. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!