Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem a lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem a lánynál?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nekem nagyon tetszik. Igazából így nem is ismerem annyira, de volt már pár alkalom, hogy találkoztunk, mert az ismerősök révén összefutunk mindig. Eddig még nem beszéltünk kettesben, mindig csak társaságban, de észrevettem, hogy rámnéz alkalmanként, de mikor visszanézek rá akkor elkapjuk a tekintetünket. Múltkor mikor találkoztunk ráköszöntem és aranyosan elmosolyodott. Lehet esélyem nála szerintetek?

Remélem érthető voltm, értelmes válaszokat várok, és a válaszokat előre is köszönöm.

Ui: a lány nem egy könnyű eset állítólag, ha van kedve beszédes, ha nincs akkor inkább zárzott és visszavonul


2011. jan. 17. 16:10
 1/8 Lyon ***** válasza:
Ha nem próbálod meg, sosem fogod megtudni. A leírtak alapján tuti nem vagy közömbös neki!
2011. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esély mindig van. A kérdés csak az, tudsz élni vele?
2011. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat, hát nemvagyok a szavak embere, de ha megnyílok jó társaság vagyok, ez attól is függ, hogy a fent említett hölgy éppen milyen kedvében található
2011. jan. 17. 16:28
 4/8 anonim válasza:
Szerintem te is tetszel a lánynak...Én lány vagyok és én is így vagyok egy fiúval...Szóval mehetsz a csaj után=)
2011. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem, köszi, még valami olyasmi szituációt kéne kialakíttani, hogy a csaj magáról kezd el beszélni, én meg innám az infót. Vmi ötlet?
2011. jan. 19. 16:23
 6/8 anonim válasza:
Én ugyanez a lány típus vagyok, [mármint ahogy leírtad abból ] szerintem neked kéne kezdeményezned és a lány előtt ne akarj olyannal bevágódni, mint például adod a nagy lazát és káromkodsz ja és próbálj a lány szemébe nézni, ha elkapja a tekintetét, akkor nézd meg hogy elpirult-e
2011. jan. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 breegooca válasza:

dettó ilyen vagyok én is, mit ahogy leírtad a lányt.....és a leírtak alapján szerintem aranyosnak talál téged.

ha szereted a kihívásokat, próbáld meg :)


valahogy valamilyen spontán helyzetet kellene teremtened...

2011. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A válaszokat
2011. jan. 23. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!