Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem egy lánynál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem egy lánynál, ha van némi súlyfeleslegem?

Figyelt kérdés
Nem érzem magam kövérnek és ezt senki sem állítja a környezetemben. Mit gondoltok?
2009. márc. 2. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem az írásod alapján, hogy nem +10-20 kilóról beszélsz, így ennek tükrében, nem a súlyod számít, hanem az ápoltság, stílus, kommunikációs készség, értékrend, humor. Ha ezekkel rendben vagy, nincs mitől tartanod!
2009. márc. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Persze hogy van esélyed, mint ahogy van olyan férfi akinek tetszenek a teltebb formájú nők.

Én pl. kifejezetten kedvelem ha van egy kis plusz husi a férfin, szóval nekem nem a sportos testalkatúak jönnek be.

2009. márc. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hadd döntse el a lány, hogy neked van-e egyáltalán súlyfelesleged. Mindenkinek más az ízlése... Ha meg van önbizalmad, akkor esélyed is van.
2009. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
sőt elég sok csaj odavan a nagydarab nem kimondottan izmos nagydarab pasikért...bár azér a nagy úszógumik kicsit beronthatnak az összképbe de biztos van olyan akinek az tetszik
2009. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sem jönnek be a kigyurt pasik, sokkal jobban az ilyen "mackó" alaktúak :)szeretem ha van egy kis poci ;) és csatlakozom az elöttem szolóhoz, majd a lány eldönti, hogy van-e súlyfelesleged :P
2009. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
persze hogy van!
2009. márc. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Persze, hogy van esélyed. Az én barátomnak is van egy kis súlyfeleslege, de én imádom a pociját. Nem ezen fog múlni egy kapcsolat. Amúgy meg tényleg ki tudja, hogy amit te súlyfeleslegnek érzel, arról mit gondol a lány, lehet, hogy neki fel sem tűnik.
2009. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

imádom a macis fiúkat:D és nem vagyok rossz csaj..nem beképzeltség, de sokak szerint rendben vagyok. ezt azét irom h neh az legyen h a mcis srácok csak ocsmányaknak jönnek be...nem nem kéremszépen:D

és még sok yilen csaj van akiknek a macis is bejön,,szóval nyugi:)

2009. márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen srác van mint Te (mármint pszichológiailag). Az egyik szaktársamnak sincs önbizalma, mert beképzeli, hogy kövér. Ha van +5 +10 kilo az kurv.ra nem számít ám... plusz ha 18 vagy a fölött vagy korban, akkor már fontosabb a személyiség, hogy meg tudd nevettetni a lányt, hasonlók. Az a lényeg, hogy önbizalmad legyen (egészséges mértékben), mert anélkül csak beégsz előtte. Fejben tegyél rendet, utána jöhet a csaj:) kalappal
2009. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne? Én 182cm és 90-105kg ünnepi hangulattól függően. :)

Barátnőkből sem volt hiány és most van egy szép feleségem.


25/f

2009. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!