Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért hazudják azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért hazudják azt, hogy nekik a belső számít?

Figyelt kérdés
Ha pedig így van, miért van az, hogy a legrondább fiúk (pl. én) egy lánynak se kellenek?
2011. jan. 17. 16:12
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
75%
Mert a külső számít mindenkinek, de a belsőt is figyelmbe kell venni. A külső csak a sexhez elég, a belső a kapcsolathoz kell.
2011. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem mondja, hogy csak a belső számít...

De barátkozás szempontjából már mondható.

Egyébként küldenél magadról egy képet?:)

2011. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Én találkoztam egy pár lánnyal, akiknek nem számított a külső. Mondjuk ők maguk sem voltak a legszebbek.
2011. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
A belő fontosabb, mint a külső, ez tény. Viszont, ott van az a dolog, hogy mikor először meglátsz valakit..az első benyomás. Szimpátia, igényesség...
2011. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
64%

Igen, a belső fontosabb...

Te összejönnél egy gyönyörű nővel, aki mindenkivel lefekszik, nyávog, szivat téged?? Gondolom nemm...

De gondolom nem jönnél össze egy csúnyával csak azért, mert kedves veled...Bár ki mit ért csúnyán....

2011. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
62%

Mert biztos neked is a legrondább csajok jönnek be...

Atyaég... Ilyen pofátlanul nem kéne képmutatónak lenned.


Egyébként rosszul értelmezed:

"Nekik csak a belső számít" -> "Nekik a belső is számít".

Szóval a külső attól még nem elhanyagolható hanem nagyon is fontos része a megjelenésnek.

Ennyi.

Jah és ne általánosíts. Undorító szokás.

2011. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

bárki nézhet ki jól, ha ha foglalkozik magával.

miben nyilvánul meg a rondaságod?

kapafogú vagy? irány a fogorvos, fogszabályzó.

egyszálbél vagy? irány az edzőterem, vagy menj el futni, fekvőtámaszozz, stb.

ragyás a fejed? irány a kozmetikus, DM, stb.


egy halom csúnya fiúnak van barátnője, sokat számít az, hogy jó dumád van-e, mennyire vagy vagány.


sokan meg itt rontják el, hogy azt hiszik, hogy Király L Norbi fejjel és testtel bármelyik csinos, formás csaj szóba áll velük.

szóval ha a saját kategóriádban keresnél, akkor biztos lenne olyan lány, aki szívesen járna veled.


ismerek jópár csúnya srácot, van barátnőjük, igaz nem úgy néz mint Claudia Schiffer, de szeretik egymást. nem ez a lényeg?

2011. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:21

Neki tök igaza van, ment is az (y).

2011. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
A csúnya lányoknak ugyanúgy nem kellek, inkább maradnak egyedül. Pedig nekem tényleg nem a külső számít. Sőt, már szinte bárki jó lenne (aki nem, az se a külseje miatt nem).
2011. jan. 17. 16:26
 10/37 anonim ***** válasza:

Hány nőnél próbálkoztál és hogy???

Szoktál ismerkedni, eljárni otthonról???

Ki mondta rád, hogy csúnya vagy???

2011. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!