Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez azt jelenti, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez azt jelenti, hogy ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket csak normális válaszokat... a lényeg az hogy 20 éves srác vagyok és megyek az utcán vagy bevásárlóközpontban és egyik lány se néz rám, senki nem mosolyog rám vagy figyel fel rám... ez azt jelenti hogy ronda vagyok? vagy egyszerűen próbálkoznom kéne? valaki világosítson fel pls ... nem mondta még senki hogy csúnya lennék csak ezekből a jelekből azt veszem le, hisze egy jó pasit vagy szép fiút biztos megnéznek a lányok nem?
2011. jan. 17. 18:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

az utcán engem se bámulnak meg, de a lány ismerőseim szerint jóképű vagyok, mag jófej, stb..

egyre több embert ismerek a suliban is, és egyre többet beszélgetek mindenkivel


ez a kulcs: keresd te a szemkontaktust, a kapcsolatot

2011. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
engem se néznek meg, bár ma voltam tankolni és a kasszás csaj nagyon mosolygott és szép napot kívánt meg feltűnően bámult, furcsa is volt :DD ja és 26 éves Golfom van xDDDDD
2011. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem jól öltözöl, nem figyelsz a külsődre, ha figyelnél, akkor biztos megnéznének. Figyelj a tartásodra, a mozgásodra, és mosolyogj sokat. Így meg ne várd, hogy mindenki megbámuljon.
2011. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudod,amit adsz,azt kapsz.Ha mosolyogsz,magabiztos vagy,kihúzod magad,hamar fognak visszamosolyogni Rád.

És ehhez nem kell drága szerkó,kisugárzás kell.

2011. jan. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy képet magadról, megmondjuk ronda vagy-e!
2011. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A lányok eleve nem azok a kiesett szemmel szájtátva bámulósak,(nem olyanok, mint a kamaszfiúk) szóval simán lehet hogy 20 évesen akkor se veszed észre, ha tetszel nekik. Ez még egyáltalán nem jelenti azt, hogy ronda lennél.
2011. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem sugárzol, ennyi a gond. Ma mocskos ruhában mentem át a városon, és egy csomó csajjal összenéztünk és mosolyogtunk. Nem mondanám, hogy kifejezetten jóképű vagyok, egyszerűen jól érzem magam, és ezt észrevenni. Még az sem számított, hogy a hétvégén szétittam magam és többször elestem, és nem tudtam átöltözni. Tiszta mocsok volt a kabátom, a nadrágom, ebből látszik hogy ezen sem múlik! Van amikor ki vagyok öltözve és nem sok csaj néz meg! Szóval változások előtt állsz, hidd el minél több csajnak keresed a tekintetét előbb utóbb észre fognak venni, és ha jól csinálod amit csinálsz, akkor sok elismerő tekintetet és mosolyt fogsz kapni!

22f

2011. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2011. jan. 17. 18:50
 9/21 anonim ***** válasza:
Engem mindenhol mindig mindenhol szinte mindenki megnez... r0hadtul zavaro :D bar biztos mert hosszu hajam van meg ilyen retro kalappal jarok. De attol h megneznek meg nekem sincs ultra nagy sikerem a lanyoknal.
2011. jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem mindig. Attól, hogy nem ronda egy srác, még nem fogok megállni és megbámulni.
2011. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!