Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok se bomba nő, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok se bomba nő, de csúnya se. Miért nem találok magamnak normális pasit?

Figyelt kérdés
170 cm, kb. 56 kg, szőke haj, kék szem, sportos alkat, vidám és mások szerint jófej, megbízható és hűséges vagyok. Nincsenek rossz szokásaim, nincsenek káros szenvedélyeim, szeretem az állatokat, nem vagyok egy bulimániás, még sem találkozok egy rendes pasival sem. Aki első látásra rendesnek tűnik, vagy foglalt vagy egy barátnőm volt pasija vagy meleg. A többi rendes fiú miért "kerül el"?
2009. febr. 2. 20:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
és igazából nincsenek nagy igényeim, hogy legyen kocsija, meg saját lakás..meg sok pénz.. az, hogy őszinte..és hűséges, sokkal fontosabb... kocsink meg lakásunk nekünk is van...
2009. febr. 2. 21:52
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Tessék menni és keresni :D
2009. febr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
hová valósi vagy?:P És ilyen lanyokat mert nem talalok?^^
2009. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy görcsösen akarsz társat találni. Szerintem kattanj le a dologról, akkor fog megtalálni a szerelem, amikor nem is számítasz rá! Próbáld meg élvezni az életet "egyedül" is, és mosolyogj sokat! Hidd el, ezen nagyon sok múlik! :)


Ja, és még egy dolog, amit hülyeségnek fogsz gondolni, de így van... "Ahhoz, hogy randira hívjanak, nem kell más, csak egy másik randi". :)

2009. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolónak köszönöm, az előtte lévőnek meg üzenek, hogy Baranya megye :)
2009. febr. 4. 11:39
 16/17 anonim ***** válasza:

Sztem válogatós vagy!

Kicsit rakd lentebb azt a bizonyos lécet, még nem férjet keresel!

Ne legyél zárkózott!!! Te is kezdeményzehetsz. Légy nyitottabb és engedd, h a jó dolgok Veled is megtörténjenek.

De türelmetlen se legyél ! Addig mosolyogj sokat, mini szoknya, csini ruha...

2014. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen, van egy olyan érzésem, hogy elkergeted a normális férfiakat.

Nem lehetséges, hogy keresnek téged - csak nem azok, akik tetszenek is?

2014. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!