Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon durva! Ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva! Ilyen helyzetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Volt 1 barátom, akivel titokban jártunk, kb 2 hónapig, de azóta már szakítottunk.

Pár napja regeltem egy társkereső oldalra, ahol írt nekem egy hapsi. Megnéztem és olyan ismerősnek tűnt. Eszembe jutott, hogy ez a fiú apja, aki most épp egy randit kért tőlem. De a férfinak van felesége családja. Szólnom kéne az exemnek?


2011. jan. 19. 14:26
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Neem, több gyerekük van a legidősebb 17 éves és van egy pici is ő 2 hónapos.
2011. jan. 19. 14:35
 12/34 anonim ***** válasza:

Reméljük, nem a 2 hónapos gyerek a volt barátod!:P

Hagyd az egészet a fenébe, ne avatkozz bele!

2011. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
42%
Én is hűséges típus vagyok és soha nem csalnám meg a párom, de akkor sem a te dolgod tönkre tenni egy családot. Ha megteszed, akkor pedig viseld a következményeit.
2011. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
0%

Semmi közöd hozzá! Nem zilálhatod szét Őket! Pont Te mondod ezeket, hogy van felesége és 2 hónapos gyerekük??? Úgy csinálsz mintha érdekelne, közben meg Te fogsz nekik keresztbe tenni? Nem szégyelled magad?

Amúgy meg attól, hogy fent nézelődik, még nem biztos, hogy volt valami. Majd ha Téged megd*g, akkor verd ki a balhét!

Amúgy meg ha Te is titokban járkáltál a pasiddal, akkor nem hiszem hogy olyan szent lehetsz! Kussolj!

2011. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Normálisan nem lehet?
2011. jan. 19. 14:47
 16/34 anonim ***** válasza:
2 hónapos a gyerekük...az anya szülés után biztos nem akar toszni de az apa igen...meg 2 gyerek megszülése után nem olyan vonzó már egye nő
2011. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
okéoké, csendben leszek, de ez nagyon érdekes :D
2011. jan. 19. 14:49
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolsz, kedves kérdező, h ezek itt mind síkhülyék? Szerintem se avatkozz bele, de ettől függetlenül ez tényleg durva. Na persze, lehet mindenféle indokkal mentegetni a családfőt, de valójában ő az, aki "szétzilál egy családot", nem pedig a kérdező, kedves sunnyogó-megalkuvó hozzászólók.
2011. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan ti betegek vagytok! Persze egy tökéletes családról az jut eszembe, hogy az apa félre dug! Ti nem vagytok komplettek! Nem azt mondom, hogy szóljon bele, de csak azért ne, mert azt a kérdező szívhatja meg! ha egy apa ilyenre képes, arról van joga tudni a családjának! Egyébként én azt tanácsolnám, hogy beszélgess a pasassal, mintha egy idegen lennél, kérdezd meg, hogy van-e családja, meg hogy megcsalta-e már a feleségét, és ha biztos lesz a dolog, akkor árulkodhatsz, de csak névtelenűl!
2011. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:47


Hogy te mekkora nyomorék vagy!

2011. jan. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!