Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy könyörögt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy könyörögtél egy pasinak?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy szakítás után, hogy fogadjon vissza stb.. ilyesmik.
2009. febr. 2. 23:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

igen :( megcsaltam, és könyörögtem, hogy bocsásson meg

tanultam is belőle egy életre...

2009. febr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Igen, egyszer előfordult, és megfogadtam, hogy soha többé. Egyetlen pasi sem ér annyit, hogy megalázkodjam.
2009. febr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Így magát a szót, hogy "könyörgöm", még egynek sem mondtam ki, de volt egy nagy szerelmem, és esedezve kérleltem őt, hogy szeressen, és ne taszítson el magától... ugyanaz volt, mintha könyörögtem volna. megalázó volt. soha többet nem tennék ilyet.
2009. febr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

De még hányszor. Hogy ne bőgjön, ne nyafogjon. Hogy ne bántson, ne ugasson. Hogy hajlandó legyen találkozni velem, hogy hagyjon már legalább egy napig békén. Hogy menjen el orvoshoz, takarítson ki, fésülködjön meg. Hogy főzzön, vagy csak egyen. Hogy vigyázzon magára, ne tegye tönkre magát egy nő miatt, a család miatt, a suli miatt. Persze megalázkodni ezekkel soha.


Megalázkodás csak egyszer volt. De az nem publikus.

2009. febr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Épp most járok ebben a cipőben :(
2009. febr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem volt még,és nem is lesz,mert nekem már könyörögtek,és minél többet könyörgött,annál kiábrándítóbb volt a helyzet!Szakítás után meg kell "újulni" és be kell bizonyítani,hogy változtál!Nem szabad a pasas nyakán lógni,mert megfullad!Érezze a hiányodat, lássa a változást, de a könyörgés felejtős!Semmi értelme...Sajnálatból ne fogadjon vissza senki!!!
2009. febr. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
hat en nem konyorognek egynek sem kiveve:a mostani paromnak...a tobbi megsem erdemelt...maskulonben engem csak ket pasi dobott az 5-bol.....az elso "szerelmemet" nagyon szerettem es sokszor megbantott megis vele maradtam de aztan dobott hat hogfy is mondjam eleg csunyan azutan meg en penzelte egy jo darabig:(de hiaba dobott ki en nem konyorogtem neki hogy ne szakitsunk....vagy hogy fogadjon vissza
2009. febr. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Nem konyorogtem,pedig 1 evet voltunk egyutt es nagyon jo volt a kapcsoltunk,nagyon szerettuk egymast!O megcsalt csak mert hianyoztam neki,eleg messze voltam 1 honapig,nagyon sokat sirtam h ez miatt megcsalt,de megse konyorogtem mert nem adtam magam sose olyan konnyen,tulltettem magam rajta...Es most egy masik fiuval nagyon boldog vaagyok;)
2009. febr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
soha. ez az ő dolguk.
2009. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
10:42es válaszoló nem vagy 1 kisit kabbe a f@szom?:/ mi az h a mi dolgunk nem csak mi csinálhatunk hülyeségeket.....
2009. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!