Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmasnak tartom a közösség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmasnak tartom a közösségi oldalakon való ismerkedést. Ti nem?

Figyelt kérdés
Engem kifejezetten irritál, amikor amikor valaki olyat kérdez, hogy miért nem bökött vissza, mit jelenthet, hogy "lájkolja" a képemet, vagy miért nyírta ki a disznóimat a farmos játékban, Elegem van ebből, le is töröltem magam a facebookról.
2011. jan. 20. 00:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hát segédeszköznek jó,de nem ott kötjük a barátságokat.
2011. jan. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

nagyon gáznak tartom!

14/l

2011. jan. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen közösségi oldalak elsősorban nem ismerkedésre, hanem az ismerősökkel való kapcsolattartásra vannak. De amúgy ez a bökdösés meg az ilyenek engem is idegesítenek, de én egyszerűen csak nem reagálok rájuk és kész. Egy idő után úgyis megunják.
2011. jan. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

1.Nem ott kell ismerkedni...

2.Szerinted érdekel valakit, hogy törölted megad? Egészségedre.

2011. jan. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ez néző pont kérdése, én se szeretem a közösségi bu zulásokat , de az tény h valaki csak igy tud ismerkedni, nomeg ha pl te meg akarsz ismerni egy rendőrt pl, de ugy h fu vagy magyarul haverkodnál akkor le tod szükiteni a kört setb.... de az fix hogy az élőnél nincen jobb....
2011. jan. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
00:18 - Téged érdekel, különben nem reagáltál volna rá :)
2011. jan. 20. 00:24
 7/18 anonim ***** válasza:

Most bocs a durva beszédért, de kit érdekel mit gondolsz?


Ha a böködésről szóló 12 évesek által feltett kérdéseket szánalmasnak tartod az érthető. Ugyanúgy feltesznek olyat is h:

rámmosolygott, tetszem neki?

Számomra a facebook egy jó lehetőség csajokkal tartani a kapcsolatot, mert így amikor találkozunk személyesen közelebbről indulunk..


Ha te letörölted magad, legjobban tetted, de azért ne várd h mindenki így tegyen.

2011. jan. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Chill out, bro...


Egyrészt én véleményekre és ellenvéleményekre is kíváncsi vagyok/voltam - lásd a címet, tehát, ha már egy olyan oldalt olvasol, ahol az emberek kifejt(het)ik véleményüket, tisztelj már meg azzal, hogy egy minimális szinten érdekel az én véleményem is. Vagy ha nem, akkor legalább ne hívd fel erre a figyelmet. :) Másrészt meg nem szólítottam föl senkit arra, hogy törölje magát. Természetesen ez az én saját döntésem volt.

2011. jan. 20. 00:35
 9/18 anonim ***** válasza:

Ismerkedni ilyen oldalakon is lehet,nincs azzal semmi gond.Semmivel sem gázabb szerintem mint egy társkeresőn vagy egy buliban,könyvtárban etc. A hangsúly inkább a résztvevők szellemi szintjén van . Normális emberek nem bökdösés útján ismerkednek,és nem irják ki félóránként ,hogy most leugrottam a coopba mert épp akciós a csirkefarhát,most voltam szarni,most a jóska lájkolta aképem ez mit jelent,szúrna??

Ez inkább a kamaszokra jellemző,de van egy olyan sejtésem,hogy ők élőben sem ismerkednek kevésbé szerencsétlenül

2011. jan. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Moszuke ***** válasza:

sztem is szánalmas, de jobb mint a semmi.

én mellesleg a közösségi portálokat csak rég ismerősök keresésére használom és kapcsolat tartásra.

pl egy osztály találka szervezésre tökéletesek ezek az oldalak.

23/f

2011. jan. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!