Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én tartom szánalmasnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom szánalmasnak az ilyen lányokat, meg az ilyen ismerkedést?

Figyelt kérdés
sztem szánalmasak azok a lányok akik egy clubban vagy discoban rázzák a feneküket, táncolgatnak csak, hogy figyeljenek rájuk a fiúk. Az ilyen helyeken szebbnél szebb lányok vannak, de valamiért nem szeretnék jobban megismerkedni egyikkel se, járás ki van zárva.
2009. aug. 30. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
nem csak te vagy így ezzel.
2009. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
98%
Én nő vagyok de kiráz a hideg az ilyen magamutogató nőktől! Én ha elmegyek szórakozni azért megyek, hogy jól érezzem magam! De van is külömbség a seggrázó, és a magát jól érző bulizó között! Örülök, hogy van férfi aki nem kultiválja az ilyen fajta viselkedést! Ha több ilyen lenne, talán a nők se ráznák magukat, hogy elkeljenek!
2009. aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én sem értékelem őket túlságosan, ugyanakkor ha tudod, hogy ilyenek léteznek, és tudod, hogy mit csinálnak, akkor te is jársz ilyen helyekre, nyilván táncolni, szórakozni, esetleg ismerkedni.


ugyanakkor ha nem tetszik, ne járj oda.


sokaknak ezek a lányok tökéletesek egy éjszakára, és sok lány nem is akar többet. így igazából úgymond kölcsönös a megegyezés. de persze ha egy pasi fektet meg mindenkit, az nagy kan, ha egy lány fekszik le sok pasival, az meg ribanc.


megszoktuk.

2009. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

én is utálom ezeket. sajnos a "baráti" köröm 98% ilyen :S

ÉS akkor én vagyok leb.szva hogy én miért nem dugattam meg magam a félvilággal meg ilyenek. undorítóak

17L

2009. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

én bírom az ilyen csajokat, általában hamarabb benne vannak mindenben:)))))

Persze barátnőnek nekem se kellene:)Ezek csak arra jók és addig jó még ők is úgy gondolják, h ők milyen bulis jófej csajok ezért:)

2009. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
hát ...csak annyit szoktam mondan erre h ezek csak ba**ni akarnak.am is csak a plázaku**ák rázzák magukat..utálatos.
2009. aug. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem jön be

18/f

2009. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

jaaaj a kis rühes k.urvááák! nekem volt ilyen pár oszttársam akikkel régen joba volam,mikor ilyenek lettek,nekem pont akkor kezdődött egy kapcsom ami már 3éve tart! és ők kiközösitettek lépten nyomon beszoltak, h de gáz vagyok mert szószerint : "pasik jönnek mennek, barátnő meg örök"azt tudni kell h előtte többször hagytak cserben, ők akik igaz bnőnek tartották magukat önzők..meg milyen gáz h én (akkor 18voltam) h 18évesen lekötöm magam mikor pasizás az élet.meg osztkiren mind csalta apasiját persze ott is engem néztek ki h én mulya vagyok meg ienek h nem...hosszas veszekedés lett a vége s ok arra h mégjobban utáljam a legtöbb csajt...mert bennük csak csalódtam (nem csak ezekben a csajokban)ezért vannak csak fiu barátaim,bennük soha!!

21/L

2009. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
hát én nemtom:D ha úgyvesszük énis rázom magam (; úgy szeretek táncolni:D és én úgy érzem jól magam :S azért mert másoknak nemteccik (általába csajoknak) nemfogok csárdást járni h megfeleljek nekik... plusz nemazért járok el bulizni h palizzak:S hanem h jól érezzem magam (; és sztem ez nem kurv*ság:D
2009. aug. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem se, eleg szanalmasak, csak az a baj h a kornyeken nincs is mas, ezert is nincs csajom, 17/F
2009. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!