Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez "szabályos"/"lehetséges"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez "szabályos"/"lehetséges"?

Figyelt kérdés
Lehetséges,hogy egy 14/15 éves tanuló lefeküdjön egy 30 körüli nővel,legjobb barátok legyenek?(aki ráadásul a gyerek tanára)
2011. jan. 20. 13:14
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Csak felvetettem,semmi ilyesmiről nincs szó...és nem is vagyok se tanár se tanuló.
2011. jan. 20. 13:25
 12/30 anonim ***** válasza:
42%

Dogmatizmus ide, törvény oda: L E H E T !!!

Egy 30-cas csaj nagyon jó nő tud ám lenni. Nem petyhüdt még, sokuk nagyon jól tartja magát és már igencsak tapasztaltak. Egy kamasz gyerek sokat tanulhat tőlük. Persze mindez akkor működik, ha mindketten ezt akarják és a fiúka is biztos magában és nem fog utólag azzal előjönni és tönkretenni a csajt, hogy megrontotta, meg erőszakos volt meg ilyenek. Felsőtagozatosan én is szerelmes voltam a kémiatanárnőmbe, (álomnő volt) és mit meg nem adtam volna, ha lefekhetek vele.

2011. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

13:27!

A törvény nem mindegy. Hiába akarják mindketten, nem számít. Ha kiderül, a tanárnak annyi.

2011. jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
:)))
2011. jan. 20. 13:29
 15/30 anonim ***** válasza:
69%
Hallottunk már ilyet. 14 alatt a gyerek beleegyezésével is bűngyelekmény. Ha a gyerek elmúlt 14, akkor "csupán" etikátlan.
2011. jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
De egy tanár(osztályfőnök) és diák lehetnek barátok?:O Mármint például elmehetnek egymáshoz stb. ?
2011. jan. 20. 13:36
 17/30 A kérdező kommentje:
Mert számomra már az is furcsa...én el nem tudnám képzelni...
2011. jan. 20. 13:36
 18/30 anonim ***** válasza:

Pár éve Amerikában volt egy hatalmas nagy botrány.A 30-as években járó tanárnő(aki házas és 2 gyermek anyja) Lefeküdt a 14 éves diákjával,többször is.Az eset azért derült ki,mert a tanárnő terhes lett.Még a tévében is benne volt,akkora port kavart.A tanárnőt elítélték,de először enyhébb ítéletet kapott a gyerekei és a terhessége miatt.Viszont távolságtartási végzést is kapott a diák felé..Amit nem tartott be,így börtönbe kellett vonulnia.

Megszülte a lányát aki a diák szüleihez kerültek.Később újabb botrány lett,mert a tanárnő a börtönből ideiglenes távozást kapott,és az első,hogy a diákot egy motelbe csalta.Újra terhes lett..

2 gyereket szült a diáknak aki pár éve azt nyilatkozta,hogy szereti mindkét lányát,és az anyjukat is,és megvárja míg kiengedik a sittről..Hogy mi lett végül velük nem tudom..Ha megtalálom a neten a történetüket el küldöm..

2011. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2011. jan. 20. 13:41
 20/30 anonim ***** válasza:

ha a 15éves tanuló fiú, miért ne?

bár legyen inkább 16-17 éves... gondolom lázba hozza hogy egy tapasztalt, jó külsejű nővel szerezhet szexuális tapasztalatot... a fiúkra nincs káros hatással a korai szex, vagy az idősebbekkel való szex, mint a lányokra.


akit nagyon lepontozattok, bizony, fiú szemszögből igaza van.


ha 14 elmúlt, nem törvényellenes, de a tanárt kirúghatják miatta.

2011. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!