Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exbarátnő és a mostani?!?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátnő és a mostani?!?! Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az egyik barátom szakított a barátnőjével,aki közben terhes lett de ezt a srác csak akkor tudta meg mikor már összejött egy előbbi ex barátnőjével,ezekután az új barátnője is terhes lett azóta mindkét gyerek megszületett és a két csaj együtt jár bulizni,(meg gondolom babázni is). Ez csak nekem furcsa egy kicsit? Oké hogy "nem ölik meg egymást",de ennyire jóban lenni? Mi a véleményetek?
2011. jan. 20. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs mit mondani:O:O:O Csak annyi hogy a pasinak jobban odakellet volna figyelnie de a nőknek is. Hát ennyire jóban leni?? Hát ha nekik így jó :]
2011. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Célszerű és érett. Nekem tetszik.
2011. jan. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasi mindkettőjüket otthagyta, és egyiküknek sem kell, akkor végül is ugyanabban a helyzetben vannak, talán azonos érdeklődésűek is, miért ne lehetnének jóban? :D De ha az egyik még a pasival van, hát akkor meglepődnék én is.
2011. jan. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ehhez csak annyit tudok hozzászólni, hogy szegény gyerekek:(
2011. jan. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a gyerekek végülis féltestvérek, így joguk van egymás közelében lenni.

Az se mindegy, hogy hány évesek ezek a lányok.

Az viszont jó, hogy nem akarják kinyírni emiatt egymást.

2011. jan. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Valiedicca

Még együtt van a második csajjal,az elsőt viszont érte hagyta el ,az csak mellékes hogy régebben jártak,most újra összejöttek és az első csajt ezért dobta.

2011. jan. 21. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:
O_O, na így már tényleg durva. Ezt nem tudom elképzelni, így már értem, miért tetted fel a kérdést.
2011. jan. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

De van egy ismerősünk amúgy, apukám kollégája, ők a következőképpen élnek, és ez nem kamu, én sem értem, hogy bírják, de a kérdező szerintem elhiszi, mivel ő is ilyet lát most...

30+osok, van egy férj, akinek volt egy felesége, szült neki gyereket, meghízott és már nem jött be neki. Nem sokkal később feleségül vette az ex feleségének a HÚGÁT! És ők is jóban vannak, egy környéken élnek, és még a szülőkkel is jóban vannak. És van gyerek az új feleségtől is. Na, náluk mondd meg, h most féltestvérek, vagy unokatestvérek.. :D

2011. jan. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!