Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek butaság lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek butaság lenne egy exbarátnő nevét magamra tetováltatni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Tudom, nem itt kéne kérdezni...igazából arról van szó, h Ő volt az egyetlen olyan barátnőm, akit igazán szerettem, és nagyon szép emlékeink vannak együtt, csak hát sikerült ezt is elrontanom...és nem is az egész nevet szeretném, csak a kezdőbetűit. És csak egy ábra részeként, a szivem fölé, hogy soha ne felejtsem el, h vannak olyan lányok is mint Ő...remélem értitek. Nem ezzel akarom visszahóditani, és nem vagyok tetoválás-mániás, csak ezt az egyet szeretném, szóval sokat jelentene...ja, és nem csak hirtelen felindulás, már lassan egy éve, h szakitottunk...köszönöm szépen előre is a válaszokat
2011. szept. 16. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Bár szép gesztusnak tűnik, a további kapcsolataidat megmérgezed ezzel.
2011. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Eléggé hülyeség lenne.
2011. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Tudod,az emberek változnak.

Tegyük fel,hogy ő most egy angyal,így elkészül a tetoválás.

Mondjuk holnap(vagy bármikor a jövőben) elkövet valamit,ami miatt csalódsz benne.Akkor is büszke leszel rá,hogy egyszer régen milyen volt?

2011. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Tajparaszt ***** válasza:
68%
Szerintem butaság.
2011. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
soha!!!! úgy megbánnád mint a szar egy idő múlva... akkor már inkább a hasadra tetováltasd, hogy ÉHES
2011. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem gond, mert sok embernek voltak kapcsolatai és nagy szerelme ami véget ért. Az a bolond aki ezt nem érti meg és elkezd hisztizni ezen. Ha tud róla, hogy nem az első vagy neki akkor mi értelme van nyavajogni egy tetováláson? Nem fogsz megmérgezni semilyen kapcsolatot ezzel. Aki nem érti meg az tudatlan kislány. Hiába nincs rajtam a voltbarátnőm neve, de az emlékeimben úgy is ott van. Azt meg senki nem törölheti ki. Mások meg fényképeket tartogatnak az exekről. Az miért? Szerintem nem gond, hogy rátetoválod a testedre. Engem mondjuk a tetoválás hidegen hagy, de ha neked tetszik az ötlet akkor tegyél belátásod szerint.
2011. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

És ha újra szerelmes leszel?? Akkor annak a nevét is rád pingálod??és ha feleséged lesz?? Annak is??

Ezzel az erővel magadra tetováltathatnád a magyar ÁBC-t..

Így a soron következő lány nem fog kiakadni,mert majd azt mondod,hogy minden nap kis piros szívecskékkel kirajzolod a nevét...Ha szakítasz vele,se gond,elég a szívecskéket lemosni,és rajzolhatod a következő női nevet..

2011. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd, de te tudod :)
2011. szept. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Aztán majd odatetoválod mellé a további 3 "igazi"nak a monogramját is akik később jönnek?
2011. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek...De nem arról van szó, hogy nem leszek többet szerelmes, mert persze, biztos leszek...remélem. Hanem arról, hogy Ő tanította meg velem, hogy milyen az, ha tényleg szeretünk valakit. És ezen már senki nem fog változtatni, ebben-szerintem-egyet érthetünk.
2011. szept. 16. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!