Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ti mennyi időt fordíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti mennyi időt fordítotok a lábápolásra?

Figyelt kérdés

Syastok!

Szeretném tudni, hogy ti lányok/nők mennyi gondot fordítotok a lábápolásra. Jónéhány férfi szerint (köztük vagyok én is) fontos, hogy egy nő odafigyeljen arra, hogy szép lábai legyenek. (PL: jön a nyár, és tesztek szerint azok a nők, akik festik a lábkörmüket 38%-kkal könnyebben találnak párt maguknak)

Ugyanakkor sok férfi fontosnak találja, hogy a nő lába ne legyen gombás, büdös, tehát figyeljen oda rá. (természetesen ez a férfiaknál sincs másképp, legalábbis nálam) (sajnos nem egy olyan korombeli (18-20év) lányt láttam, aki nem figyelt oda az ilyen dolgokra.)

Ti hogy vagytok ezzel?

19/F


2009. febr. 3. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Szőrtelenítem a lábam és vágom a körmeim, meg ugye naponta megmosom. Ennyi nem elég?????
2009. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Szőrtelenítem, és szépen levágom a körmeimet, esetleg kis átlátszó körömerősítő. Kb. havonta lereszelem a sarkamat.

Ennyi. Szerintem nem mindig szép, ha ki van festve a lábujjköröm, ennek ellenére nyáron néha kifestem.

2009. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Szia, nálam ez úgy van,hogy gyantáztatom a lábam, és hetente 2-szer, 3-szor bekenem valamilyen hidratálókrémmel (főleg most télen), jaaa, és persze, igen, minden nap fürdök legalább egyszer (van amikor zuhanyzok reggel is, attól függ mennyi időm marad), én is festem a lábkörmeim 4 naponta, ha már kezd kopni a lakk. Ezen kívül havonta Na hát kb ennyi lenne, én amúgyis odafigyelek rá,mert talpmasszőr vagyok, szóval ez nálam rutin. :)
2009. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért lehagyta az ezen kívülömet... javítok... * ezen kívül havonta 1 lábáztatást csinálok (25 perc)
2009. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szőrtelenítem, vágom, átlátszó lakkozom, vagy valami visszafogott lakkal, ez csak nyáron. Sarokápolókrémmel kenem hetente többször, reszelem, és hidratálom
2009. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Én már igénytelen nő vagyok, hogy nem kenek minden xart a körmömre, azért lettem lepontozva?
2009. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem halsz bele mert 20%al kevesebb van a válaszod mellett. Mellesleg felfelé pontoztalak, csak hogy boldog legyél. Előre is nincsmit..

Amúgy én nyáron a lábamat természetesen gyantáztatom. De szerintem valamilyen szőrtelenítés az azért alap.. Aztán sarkamat nem szoktam reszelni, elég fiatal még a bőr és nem szárad ki. Testápolóval minden strandolás után bekenem, mert a sok víz nagyon kiszárítaná a bőröm :S A lábujjkörmeim pedig általában franciával szoktak lenni kifestve. Vagy valami visszafogottabb barackszín.. (:

2009. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
szőrtelenítem, körmöt vágok-festek, mosom :D és minden este krémezem,hogy selymes és puha legyen.. na meg elég gyakran maszíroztatom :p
2009. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Látom mindenki odafigyel a lábaira, ez pozitívum.

(továbbra is szerintem ha festve van egy nő lábkörme, az kihívóbb/szexibb) (jó értelembe)

2009. febr. 4. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!