Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak bejönnek a gitáros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak bejönnek a gitáros lányok?

Figyelt kérdés
Én klasszikus gitáron,klasszikus zenét (de nagyon élvezhetőt:D ) játszok, gondoljátok ez bejön a férfiak nagyrészének?
2011. jan. 22. 10:35
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Jó. Akkor leírom a tervemet. Minden vágyam, hogy egy gitáros lányt megismerjek, és a nyáron egy kellemes hónapot eltöltsek a Balatonnál, úgy élni, mint a hippik, felelőtlenül, én nem tudok gitározni, ezért csak vízipipáznék. A gitárral pedig kiülnénk parkokba, terekre, akárhova, kalapoznánk, a pénz természetesen a gitározó félé lenne.

Ez lenne a kívánságom az utolsó egyetemista nyaramra, egy kis felelőtlenség, hogy aztán jó élményekkel gazdagodva menjek a munka világába.

2011. jan. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
nekem ugyan nem
2011. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
háát köszönöm a válaszokat:)
2011. jan. 22. 12:20
 24/34 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de (szerintem!) vannak bizonyos dolgok amik nem állnak jól egy lánynak. Pl. az autóvezetés és többek közt a gitározás. Szerintem az inkább férfi dolog. Persze attól még nem számítana negatív pontnak nálam, de pozitívnak sem. Vanahogy inkább figyelmen kívül hagynám.

Najó, talán klasszikus gitáron még elmegy, azzal nem lenne bajom ha pl. a barátnőm lennél. De ha egy lány elektromos gitáron játszik, attól megőrülök. Nem bírom nézni... még akkor sem ha jó. Egyszerűen az nem lánynak való. De a klasszikus gitár még (talán) néha illik egy lányhoz.

Szóval én azt mondom hogy szerintem amit te csinálsz az nálam nem is jó de nem is rossz :D


17/F

2011. jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Ja,pont ezt gondolom én is az elektromosgitáron játszó lányokról.Szerintem is,olyan fura...fiúknak való
2011. jan. 22. 12:39
 26/34 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos ha egy lány elektromos gitáron játszik, meg az is ha dobol.
2011. jan. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont 1 gitáros csaj kéne akivel ketten gitározhatnánk:-* am kb annyira jön be a pasiknak ha a csaj tud gitározni, mint a csajoknak, hogy a pasi tud, tehát ezt csak 1 olyasvalaki értékelheti igazán aki szintén zenész és ez tapasztalat;)
2011. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
:) :D
2011. jan. 23. 12:59
 29/34 anonim ***** válasza:

12:31-es vagyok


zenész vagyok én is. Najó lehet hogy még nem zenész, de régóta gitározom, megy is, és otthon vagyok az ilyen dolgokban. Mégsem tetszik ha egy lánynál elektromos gitár van. Nemtudom miért :D

2011. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
a kivétel csak erősiti a szabályt ;)
2011. jan. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!