Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy általában a fiúk szakítanak a lányokkal?

Figyelt kérdés
2007. jún. 1. 10:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Mert a lányokban több a lelkiismeret, és mivel a szakítás a másik megbántásával jár, nem vennék ezt a lelkükre. Inkább elintézik, hogy mi, férfiak szakítsunk velük. :)

Valamint mivel a férfiakat csak AZ érdekli, és azt nem csupán egy konkrét nőtől kaphatják meg, mint a nők a kapcsolattól várt szerelmet, ezért könnyebben átlépnek egy kapcsolaton, rögvest belevágva a következőbe.

Ha általánosítani kell (mint ahogy a kérdés általánosít), ez a válaszom.

Amúgy szerintem egyáltalán nem biztos, hogy a férfiak gyakrabban kezdeményeznek szakítást, mint a nők, vagy van erre valami statisztika adat?

2007. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Igaz lehet az előző válasz, csak bátortalan kiegészítésként teszem hozzá: azt hiszem, hogy a lányok, asszonyok tovább hitegetik magukat. Mivel akaratosabbak, tovább hisznek abban, hogy a kapcsolat tán helyrehozható.
2007. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%
Nem igaz, ez csak általánosítás. Ugyanolyan esélye van a másik félnek is a kapcsolat megszakítására, ha megunta, vagy rájön: mégsem ő kell. Jobb egy új kapcsolatot keresni, mint évekig siratni a régit.
2007. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy vettem észre , hogy inkább a lányok szakitanak a fiukkal...
2007. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Sztem nincs az kimutatva hogy a fiú vagy a lány szakít e előbb a másikkal. Ez teljesen kapcsolat és emberfüggő. Attól függ melyik fél jön rá előbb hogy már nem érez a másik iránt annyit amiért megérné vele maradni
2007. szept. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
általában...lehet h általában de eddig mindig én szakítottam a pasiaimmal...nem volt kivétel!
2007. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a szakítás kapcsolatfüggő! Attól függ ugyanis - szerintem- melyik fél tud hamarabb kiszállni! Ki mondja azt, hogy "elég, kész, betelt a pohár!" A szakításnak vannak előjelei! Nyitott szemmel kellene járni...és még valami! Ahhoz, hogy tanuljunk a szerelmi kapcsolatainkból mindkét szituációt (én szakítok, te szakítasz) át kell élni. Utána okosabbnak lenni! Egyébként én mindkét helyzetben voltam már és nem haltam bele! Senki sem hal bele, csak az, aki hagyja magát!
2007. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
nemtudom ez szeritnem azér van mer a lányok sose mernek szakitani csak a tudtunkra adjátok hogym ár nem akartok együt lenni velünk(fiukal) és igy mi szakitunk... 1-2 kivétel gondolom van amikro al ány még szereti a fiut de a fiu már nem amugy meg szerintem azér is lehetm er a fiuk jobban csajoznak a társuk melletm int a lányok és 1 másik kapcsolat is lehet az oka a szakitásnak!
2008. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

Ennek igazából nagyon sok oka lehet

-haverok hatása

-nem bírják az állandó ragaszkodást

-a lány gyerekes/rossz életű/megbízhatatlan stb..

a lányok sokkal lelkisebbek,ragaszkodóbbak,nagyobb hangsúlyt fektetnek az érzelmekre.a srácokban pedig ott a vadászösztön ami hajtja őket tovább és tovább..

2010. jan. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vettem észre,hogy hosszú távú kapcsolatban inkább a lányok szakítanak...mondjuk szerintem az lehet az oka,hogy egy lány nehezebben szánja rá magát,hogy szakítson. Pasik inkább rövid távon szokatak szakítani. Az én környezetemben sok emert ismerek, akik évekig voltak együtt és a csaj szakított a pasi meg nem akart.
2010. febr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!