Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Altalaban a fiuk miert szakita...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Altalaban a fiuk miert szakitanak?

Figyelt kérdés
tudom ,hogy sok mindentol fugg ,de ugy altalanossagban...
2009. febr. 6. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Másba lettek szerelmese.

Egy csaj ingyen szexet kinált, ugy ártem talált egy ribit... (ez csak a bunkóbb tipusoknál van)

Vagy egyszerüen megunt...

2009. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert gyáva felvállalni, és a "haverjai" (akik nem is igaziak) véleménye számít és fél a szüleitől...
2009. febr. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ur isten a másodiknak nem volt gyerekszobája....

Ember ha te olyan idiótákal találkozgatsz akiknek nincs igazi barátjuk, nagyképűek, csak a szex számit, akkor eléggé elcseszted az életed...

A fiú is azért szakit amiért a lány, semmi különös, amit a lány mondhat azt mondhatja a fiú is, és forditva...

2009. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt gyerekszobám. :) Az illető pedig egy nagyon intelligens ember volt 17 hónapig várt rám. Tökéletes pár voltunk. Viszont mindenkinek vannak hibái. Neki megfelelési kényszere volt, engem meg nem szeretett az a két ember aki menő volt. És nem volt egy macsó, most leverek mindenkit, hanem kissé, máshogy nem tudom mondnai, gyávább... Én arra próbáltam rávilágítani, hogya f iúkra jellemző, hogy azt csinálják amit a haverjaik mondanak, hogy megtartsáka helyüket. Ezt már több férfi imerősöm is mondta. Persze normális ember ha szeret... Dehát ő még csak egy kamaszfiú volt...
2009. febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1.Megunnak és könnyebb kilépni és felrúgni sokéves kapcsolatot mint azzal "küszködni"hogy rendbehozza,új seprű jól seper alapon...

2.Ott toporog a számodra letagadott új kapcsolat mert azzal nemm kell annyit bajlódni,ő hiába ganébb nálad

3.Nem tud tovább hazudni így egyszerűbb szakytani

4.Nem vagy jó az ágyban mert már van más vonzóbb

Ennyi a tapasztalatom csak úgy,egy embernek köszönhetően.

2009. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!