Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már betegesen félek attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már betegesen félek attól hogy terhes leszek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 évesek vagyunk a barátommal még szűzek de már tervezzgetjük az első alkalmat. Teljesen megbizom benne de annyira félek hogy terhes leszek. Minden csatornán a neten minden erről szól hogy fiatal lányok esnek teherbe. És csak ettől félek semmi mástol se a fájdalomtól semmitől és már vágyom rá. De ez ugy eltántorit. Vagy mikor kézzel kielgéitettük egymást, miután hazajövök ezen gondolkozom hogy mi van ha sperma került a hüvelyembe... : ( Mit csináljak ? Megőrültem ? > <
2011. jan. 22. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Óvszer...hm? nem...? nem hallottál róla...? nem???

Nem muszáj beléd élveznie...

U.I.: Túl sok MTV-t nézel :D

2011. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
cölibátus, és 100% hogy nem leszel terhes
2011. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nem csak creampie van a világon :D Minden esetre a barátod nem most akarjon a megszakításos módszer mesterévé válni :D
2011. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hallgass az előttem szólóra:)Egyebként nem kell aggódnod,gondolom nem óvszer nélkül akarjátok csinálni,az eszedbe ne jusson.És ha baj történne isten ments valamikor,akkor remélem az esemény utáni gyógyszerről hallottál már.
2011. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én is szorongok emiatt nem gyengén.. lassan már életem sincs.AZ óvszert képes vagyok 15-20 percig is nézegetni vizzel feltöltve hogy nem-e lyukas.. ettől függetlenűl jó a szexuális életem (életünk) mert kitudom elégiteni a barátnőm szec alatt hüvelyileg 2-3szor.ugyhogy a f@đzom tudja.. majd elmúlik
2011. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
használjatok óvszert és semmi baj nem lesz. Megszakitásos módszert ne alkalmazzátok, mert én speciel most parázok azon, hogy ne maradjak terhes emiatt. :)
2011. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sztem meg kezdj el gyógyszert szedni és párod meg a megszakításos módszert alkalmazza. Úgy nagyon kicsi az esélye h terhes légy!
2011. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
gyógyszer mellett minek megszakitás?
2011. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még soha nem hallottál arról h a gyógyszer szedése mellett is teherbe estek?
2011. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
és? azért akkor már nagyon minimális az esély .. konkrétan 1 év alatt 3-4 nő esik teherbe tabletta szedés mellett(pearl index) De ha ezt nézzük .. női elköttetés mellett is estek már teherbe ;)
2011. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!