Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes szőrteleníteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy kérdés, hogy a pasik hogy szeretik jobban, ha a lány borotválja, csupasz-e stb. Volt egy olyan válasz, hogy "alul legyen csupasz". Valaki tudna tanácsot adni hogy azt mivel érdemes? Mert a borotva után szúr nagyon, epilátor és gyanta meg nagyon fájdalmas lent, nem? Lányok írjanak ha lehet. :) Köszi
2009. febr. 4. 18:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Idő kérdése kedves utolsó előtti. Mondjuk én nem várnám meg. Beszéld meg a kozmetikussal és a nőgyógyásszal, én nekik jobban hinnék...Bár bizzztosan jobban tudod, mint az aki x évig tanulja ezt. (Igazából csak ki kell nyitni egy gimnazista biosz könyvet.)
2009. febr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szintén borotválom, már vagy 7 éve és szintén semmi bajom nem volt még. Sőt nekem nem is erősíti szőrt, egyenesen ritkítja. Kevésbé dús tőle így nincs meg az orangután érzetem akkor sem ha igénytelenkedem.
2009. febr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én a lábamat és a hónaljamat borotválom,néha krém ha sietek mert közbe tudok készülődni meg ilyenek.a lábamot pl most dec-be szedtem le a szőrt borotvával,azóta nem.MÉG most sem túl nagy és nem is erősebb...:)

én tnap este borotválkoztam ott lent,nem teljesen mert ez az 1. alkalom nekem...és én most kezdem érezni h picit viszket,de nem vészes:)

én maradok a borotvánál,mert nem bírja a bőröm a gyantát/epilátort(a lábamon sem).

/14/L/

2009. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

szia :)

en 21 eves lany vagyok, es mar jo par eve szorteleniitek, en is ugy kezdtem h borotvaval es csak a bikini vonalat, aztan miko komolyabb baratom lett es lefekudtem vele, arra gondoltam jobb lesz ha teljesen "csupasziitok" :P (azet csak jobban szeretik a mostani fiuuk ha szep sima a nuni, foleg ha oralisra kerul a soor)

igaz h a borotvatol nekem is erosodott a szorzet, de mostanaba felvaltva szorteleniitek, gyanta-borotva, attol fugg mennyi idom van..

...ja es amugy a gombara meg egyeb ienekre vissza terve.. a napjainkba soot h nem jo a szorzet.. az regen volt , meg nagyanyaink idejeben h a szorzet megvedett a baciktol, most soot h bennuk telepednek meg es igy konnyebb elkapni az ien betegsegeket!!

sok sikert.. biztosan talalsz magadnak megfelelo 'muveletet' :)

2009. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!