Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel kinéztük ugyanazt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel kinéztük ugyanazt a pasit. És megbeszéltük akkor egyikünkse fog rá hajtani. De ő ezt mégis megszegte mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ő a legjobb barátnőm. megbeszéltük hogy akkor mindketten elfelejtsük és nem veszünk össze pasiért. De rájöttem hogy titokba flörtölget vele,és elkezdett rá nyomulni. Megkérdeztem tőle hogy akkor ezt mért csinálja és mondta hogy szereti. De ő azt nem gondol hogy én is ugyanúgy szeretem. meg ez a pasi előtt estem pofára egy pasi miatt.. És ez miatt is kivoltam borulva.Valameik nap mesélte hogy megvolt az első csók!Én próbálok jó képet végi hozzá. De legszívesebben elsírnám magam előtte….annyira rosszul érzem magam miatta………………És ő a legjobb barátnőm!!!!
2009. febr. 4. 21:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nekünk nővéremmel tetszett ugyanaz a pasi és tulajdonképpen mindketten le akartunk róla mondani a másik javára. egyikünk se jött vele össze. ráadásul mostanra annyira ronda és bunkó lett. de mi nem:)
2009. febr. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!