Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, van egy 24-25 éves buszsofőr, aki tetszik régóta. Vele álmodtam, és az álmomban én is tetszettem neki, és összejöttünk. Hogyan tudjam meg, hogy ennek van-e valóságalapja? Nem szeretnék leégni sem, de sokat gondolok rá, és ha van esélyem, miért ne hajthatnék rá? Ciki lenne, ha a kollégáitól (aki apukám volt kollégái, mert ő is buszsofőr volt) érdeklődnék felőle? Csak hogy van-e barátnője, meg ilyesmi.
2009. febr. 4. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Én úgy kezdeném hogy a szemébe nézek mosolygok rá stb és az ő reakcióiból azért lesz sejtésem hogy mennyi esélyem van és ha úgy reagál akkor mondjuk elkezdek vele beszélgetni és észrevétlenül kifaggatom arról amit tudni szeretnék

2009. febr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy buszon utazás közben ugye ez nehezen megoldható... és mivel apukám is munkatársa volt, és már messziről megismer, és köszön..mindig nagy mosollyal üdvözöl..mivel ez nem túl egyértelmű..nem tudom, mit tehetnék.. de azért köszönöm:)
2009. febr. 4. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!