Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindjárt idegbajt kapok! (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindjárt idegbajt kapok! (? )

Figyelt kérdés

elegem van a bokáig érő fekete hajú fehér szájú 16 éves cicababákból, akik állandóan keresztbe próbálnak tenni nekem. leütném az összeset, de egyet különösképpen. Félek h a pénzes apuci perelne ha a kislánynak valami bántódása esne, és nem is ez az én stilusom. hogyan lehet ezeket bekorlátozni, hogy foglalkozzanak csak a saját kis rózsaszín életükkel, és maradjanak ki más életéből? nincsenek önértékelési problémáim de ez a lány elszívja minden önbizalmam, pedig különösebben nem szokott érdekelni a véleménye.

18L


2011. jan. 25. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha megtudod verni akkor verd meg. Pénzes apuci elmehet a .....ba. Az életedet ne hagyd már. Hivatkoz a jogaidra, neked is van.
2011. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 napietus ***** válasza:
szerintem meg ne foglalkozz vele. feltűnésiviszketegséges tinilányoknak NINCS ennél nagyobb büntetés :)
2011. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 napietus ***** válasza:
egyébként mit ártott Neked?
2011. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vegyél egy nagy ollót és mikor nem számítanak rá vágd le a hajukat!
2011. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
tényleg ha levágod a hajukat, az mi? testi sértés? csonkítás? :D::D
2011. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Fekete haj, fehér száj... Mi ez? Fáj, még elképzelni is.


Amúgy pont az a probléma, hogy csak próbálod elhitetni magaddal, hogy nem érdekel. Emellett túlmisztifikálod a személyiségét. Ha beszólogat, lehet, hogy elég volna, ha személyesen elbeszélgetnél vele.


Bár persze a lányok kegyetlenebb gondolkozás móddal jönnek a világra, szóval nem biztos, hogy a megbeszélés beválik. :D

2011. jan. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne fogd a pénzes apuciára!

Parázol a bunyótól és kész.

2011. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sündi válasza:

Figyu. Azért idegesít,mert hagyod.

valószinűleg direkt provokál és ezt szórakoztatónak tartja.

Ne foglalkozz vele,ne érdekeljen,ne szólj neki vissza,ne reagáld le,engedd el a füled mellet bármit is mond. Arra megy ki,hogy kiprovokáljon belőled reakciót,de garantálom,hogy állati hamar rá fog unni és nem fogja érdekelni :)

28/F és tudom,mert nekem is meggyűlt az ilyenekkel nem egyszer a bajom :)

Rájöttem,hogy ha nem adok neki okot,hogy szórakozzon,unalmassá válik a számára és elveszti az érdeklődést.

Leverheted az arcát,kitépheted a fekete haját,de akkor meg ő lesz a szegény áldozat,akit sajnálni kell,te pedig a szar,szemét.

1 hét múlva a nevedet sem fogja tudni :D

2011. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ugye nem a pasikat nyúlják be előled?
2011. jan. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
konfliktusunk ott kezdődött, hogy tavaly egy osztálytársam járt egy barátnőjével, de a sráccal egy társaságban voltunk, együtt jártunk bulizni és jóban voltunk. ezt a barátnője nem tudta elviselni, ezért rám uszította a ribiklánt:D. ez az említett lány akkoriban megfenyegetett, hogy ne menjek a srác közelébe, ne mondjak csúnyát a barátnőjére mert véletlenül a melegebb éghajlaton találom magam. nem különösebben érdekelt h mit mond. és az a kapcsolat se tartott sokáig. viszont ez a beszólogatós lány azóta se hagy nyugton. próbál keresztbe tenni állandóan és felbujtani ellenem az embereket, néhány esetben sajnos sikerült is. az utóbbi időben pedig megint rákezdett, amiatt mert jóban vagyok egy sráccal (na jó mondjuk ki, én most tényleg odavagyok érte:D) akit ő akart mindenképpen megszerezni magának, de nem jött össze. szerintem ezért pikkel rám. de zavar, hogy semmit sem tettem és mégis utál és olyan dolgokat állít rólam, amiknek semmi valóságalapja sincsen.
2011. jan. 26. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!