Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen vagyok szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 22 éves, 180 magas kb 65 kg-os férfi vagyok, világosbarna haj, égszínkék szemek. Aki ismer az általában szeret, vagy kedvel, bíznak bennem a barátaim ismerőseim.

A lánybaátokkal, nőismerősökkel is jó a viszonyom, a barátok és barátnők is kikérik a véleményemet párkapcsolati dolgokról ( a 30 éves is), nem vagyok parás, magabiztos vagyok stb...

A csajok akik tetszenek és próbálok közeledni, ált az a válasz hogy tök jó fej vagy, értékes ember vagy, nagyon bírlak, helyes vagy, stb...jah meg hogy jó a humorod.


Az a típus vagyok aki szereti az őrültségeket, a nevetést, az életet élvezni, de ezeket kulturáltan (tehát nem vok veszélyes csávó :), inkább úgy mondanám hogy "kreatív vagyok", tudok tenni a nőért, tudom tisztelni...tehát ha nem azt is megértem és odábbállok(vagy egy kicsit később)...mert férfi vagyok!


Mégis mi lehet a baj velem?


Lányok írjatok légyszi véleményt!


2011. jan. 25. 23:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem utolsó sorban: van Egzisztenciám...mint szakmai, mint emberi.
2011. jan. 26. 00:01
 2/16 anonim ***** válasza:
Hol laksz?:)
2011. jan. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
szerintem egy kicsikét sovány vagy, és talán nem éreznék magukat biztonságban melletted.
2011. jan. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem imádnálak:D
2011. jan. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok :)

Az ilyen csajok miatt érdemes élni :D

Egy szó...és az egész napod (esetünkben éjszakát) feldobják. :)

Amúgy priviben megírom a lakhelyem ha szeretnéd első. :)

2011. jan. 26. 00:18
 6/16 anonim ***** válasza:

Én belsöleg ugyan ezt tudnám leírni magamról, viszont külsöleg picit nagyobb vagyok 185cm, 87kg, szökésbarna, barna szem.

Szerintem az a baj, hogy a Nök elkönyvelnek barátként és kész. Én is sok Nö isemrösömtöl hallom, hogy Férfiban még csak hasonlót sem ismernek, aki ilyen belsö tulajdonságokkal rendelkezne.

A másik, ami ugyancsak lehet, hogy valamilyen szinten mindig több Nö is legyeskedik a jeleket pedig nem érzékeled.


Kiszakadtam a régi közegemböl, mert külföldre költöztem és azóta sok lány vallotta be az ismeröseim közül, hogy mennyire jó választás lennék és milyen féltékenyek voltak az akkori barátnömre.

2011. jan. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jah..és igen...sovánka vagyok. De nem lenne ilyen gondja egy nőnek mellettem (tudok patogni rendesen, elterelni a figyelmet amig elmenekül a nő :D)
2011. jan. 26. 00:21
 8/16 A kérdező kommentje:

jah...és nem vagyok félős, ha szeretek valakit vigyázok rá.

Pl.: buliban a csávó nekimegy egy ismerős csajnak, a csaj visszalök, csávókám elindul felé...hát én bárhol lehetek akármilyen messze abban a buliban, de az kurv@élet, hogy odaállok a csávókám elé... :D

2011. jan. 26. 00:23
 9/16 anonim ***** válasza:

Te BARÁT vagy. A leírásodból sugárzik, te vagy az aranyos srác. Vannak ilyen típusú emberek, a csajok sose tekintik az ilyet potenciális partnernek. Próbálj meg HÍMKÉNT viselkedni.


Most tedd fel magadban a kérdést: Egy igazi férfi meghallgatja folyamatosan más csajok picsigását a pasijukról?

Nem, ha megfigyeled azok a pasik akik jók a csajoknál frászt kapnak az ilyentől. És a nők tudatalatt ezt vonzónak találják.

Az együtt érzés hagyományosan női tulajdonság, míg az erő, picsogás kerülése, agresszió pedig férfi tulajdonság.


Hiába tagadják, a tudatalattijukban ez hat a nőkre, akármit mondanak az amerikai filmek.


remélem segítettem

2011. jan. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

0:19-es

a Jelek. igen gondoltam rá, de azokat észrevennem ...nem tom az honnan lehet? :P

az egyértelmű nyilvánvaló. :D

2011. jan. 26. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!