Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért csinálta? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért csinálta? Ti miért csinálnátok ilyet? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az történt, hogy megismerkedtem egy itt tanuló külföldi lánnyal. Nagyon jól elvoltunk, laza voltam, többször bókoltam és mivel van barátnőm mondtam is neki, de meg akartam tovább ismerni, úgyhogy kértem, hogy adjon meg valami elérhetőséget. Megadta a nevét, és mondta, hogy vegyem fel a Facebookon. Ez meg is történt, bejelöltem, küldtem üzenetet, hogy honnan ismerem, és egy időpontot, meg helyet, hogy találkozzunk és tanuljunk egymástól (én az ő nyelvén, ő magyarul)csak az a baj, hogy ez 2 hete történt és nem kaptam választ. Igazából azért nem értem, mert tényleg látszott rajtam, hogy őt akarom megismerni, nem voltam görcsös...létezik hogy azóta nem jelentkezett be? Vagy lányok ti megadnátok a neveteket, olyannak akin látszik, hogy ismerkedett, mikor először találkoztatok de aztán mégse fogadjátok el a bejelölés?
2011. nov. 4. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Vagy csak nem olyan gerinctelen mint te, és nem akar kib.szni szerencsétlen csajoddal? Mert mondjuk elgondolkodott, hogy neki milyen baromi szarul esne, ha ezt csinálná vele a pasija?

Vagy eszébe jutott, hogy ha a mostani bnőddel ezt csinálod, akkor vele is ezt fogod? Ergo egy megbízhatatlan f.sz vagy?

2011. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi, de nekem rohadtul nem tetszene, ha a pasim idegen csajokkal találkozgatna, meg tanulna a "nyelvén". Ott vannak a haverok, azokkal lehet hülyülni, de idegen csajokkal kettesben...

Talán észbe kapott a csaj, hogy neki sem esne jól, ha a barátja ezt csinálná. Hagyd szépen békén.

2011. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy olyan személy kérne elérhetőséget, akinek van barátnője, én nevet sem mondtam volna. (1.nél a pont) Egyébként megkérdezhetnéd a barátnődet, mivel ő is lány. Bár gondolom az ő véleménye nem is érdekel...
2011. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem nem csajozni akartam, hanem megismerni ismerőseim körébe tudni, mint barát.
2011. nov. 4. 22:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában minden kapcsolat így kezdődik. De ha csak barát, akkor nem értem, mért nem a párod véleményét kéred ki!?
2011. nov. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Övét is kikértem, kaptam is választ, csak egy nagyobb csoportot akartam megkérdezni, hátha több dologra tudok következtetni.
2011. nov. 5. 12:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem hülye a csaj, és nem akar kavarni egy gerinctelen megcsalós sráccal, ahhoz meg hogy keféljen veled messze vagy tőle.
2011. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam, csak barátkoztam vele, jó embernek tűnt és meg akartam ismerni...
2011. nov. 6. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!