Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen vagyok szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 22 éves, 180 magas kb 65 kg-os férfi vagyok, világosbarna haj, égszínkék szemek. Aki ismer az általában szeret, vagy kedvel, bíznak bennem a barátaim ismerőseim.

A lánybaátokkal, nőismerősökkel is jó a viszonyom, a barátok és barátnők is kikérik a véleményemet párkapcsolati dolgokról ( a 30 éves is), nem vagyok parás, magabiztos vagyok stb...

A csajok akik tetszenek és próbálok közeledni, ált az a válasz hogy tök jó fej vagy, értékes ember vagy, nagyon bírlak, helyes vagy, stb...jah meg hogy jó a humorod.


Az a típus vagyok aki szereti az őrültségeket, a nevetést, az életet élvezni, de ezeket kulturáltan (tehát nem vok veszélyes csávó :), inkább úgy mondanám hogy "kreatív vagyok", tudok tenni a nőért, tudom tisztelni...tehát ha nem azt is megértem és odábbállok(vagy egy kicsit később)...mert férfi vagyok!


Mégis mi lehet a baj velem?


Lányok írjatok légyszi véleményt!


2011. jan. 25. 23:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

00:19 vagyok!


A jeleket vagy észreveszed vagy nem. Én sem vettem észre.


Van abban is igazság, amit 00:25 említ. Ezt saját tapasztalatból tudom, mert olykor elég bunkó vagyok ezt leginkább azok szenvedik el, akik nem ismernek és közülük ezzel a stílussal kissebb rajongást váltottam ki.


Ha csajozni akarsz, akkor legyél kulturáltan laza és tapintatosan bunkó.

2011. jan. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
én pl az ilyen pasikra bukok mint te ércsen meg ha arra van szukségem!!!tudjak beszélni vele!!
2011. jan. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
PEHH
2011. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én annyira örülök ,hogy vanak még ilyen fiuk kedves kérdező ne kseredj el hidd el ez nagyon sok lánynak bejön Minden jót neked !
2011. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
BOCSI KESEREDJ AZT AKARTAM ÍRNI!
2011. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
az hogy ezt kérdezed..
2011. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!