Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ciki, hogy 13 (mindjart 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki, hogy 13 (mindjart 14 evesen nem volt meg baratom? Lehetett volna, de en meg nem alltam keszen erre es es most se erzem magam keszen. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 13:42
1 2
 11/15 anonim válasza:
jésszus nehogy azt hidd hogy gáz vagy:O:D az a cink amikor egy lány 13 évesen azzal menőzik hogy ő már ezt meg azt is csinálta.. én is majdnem 15 voltam amikor először volt barátom.semmi baj nincsen veled.. olyan vagy mint egy normális 13 éves.. szerintem nézd meg a 13[thirteen] című filmet.. tetszeni fog;):D 16/L
2011. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is 13 éves vagyok, 8.-os 14 leszek a jövőhéten :) Szerintem ezzel semmi gond sincsen. Én eddig sose voltam "szerelmes" csak tetszett 1-2 ember, aztán megismertem őket közelebbről, és jött a teljes kiábrándulás... Most éppen egyáltalán nem érdekelnek a fiúk, úgy érzem, hogy még igen is ráérek, és az a srác amelyik "tetszik" véglegesen elintézte, hogy ne érdekeljen. Neki nem az olyan kislányok tetszenek mint én. Ja, de bocsi, hogy letértem a témáról. Nincs vele semmi gond, majd találsz valakit, akit igazán szeretni fogsz, és nem csak azért vagy vele, hogy legyen valakid :) Tudnék még írni egy csomó dolgot, de innentől már Te is tudod :) sok sikert és neked is boldog szülinapot! :D
2011. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
En is jovo heten toltom a 14-et...Koszi.neked is!
2011. jan. 26. 16:02
 14/15 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot! nem késtél le semmiről :)


16/f

2011. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Amúgy még annyi, hogy a mostani srácok vagy csak "arra" mennek, vagy okosak és csak a tanulás érdekli őket... Persze mindig van kivétel!! (én utálom a legjobban az általánosítást) Nekem pl: most 2 srác "tetszik" (már amennyire, annyira nem vagyok elájulva)

-az egyik egy segg: cigizik, csúnyán beszél, köpköd, és egy teljes idióta....

-a másik egy okos tojás, kitűnő tanuló, viszonylag kedves, de senkit se enged magához közel. Alsóban én adtam neki a gúnynevét :D sokat vitatkozunk stb.


Talán ez nem tartozik a kérdésedhez, de leírtam, hátha mégis segít! Amúgy az elsőnek (cigisnek) barátnője lett, az okostojásért pedig egy csomó lány odavan....--->de ő nem jár senkivel...huhhhhh fiúk, nekem sem lesz egyhamar barátom... am. tudod mi a legérdekesebb, hogy az okostojással egy középsuliba jelentkeztünk.....(remélem nem kerülünk 1 suliba és felveszik a fazekasba....) és bocsi, hogy ezzel zaklattalak :)

2011. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!