Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem hogy elküldtem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy elküldtem? Szerintem nem nagyon megbántam, de nem akarom hogy baja essen!

Figyelt kérdés

A történet a következő, 5hónap után szakítottam a barátommal, mert megutáltam ahogy viselkedett velem.

2hétre rá megismerkedtem egy fiúval aki ugyan abba a faluban lakik.

De valahogy kiderült hogy ismerkedünk na és az exem megfenyegette a mostanit hogy megveri és megvereti ha összejövünk.A sráccal mi nagyon jóba vagyunk egy tündéri kedves fiú a volt barátommal ellenkezőleg.

Na és ma elment az EX-em hozzájuk vitt boxot vagy minek hívják hogy azzal veri meg de szerencsére sikerült megbeszélni.És most nem kapott ki, de én már nem szeretném megvárni amíg megveri és miattam baja essen, nekem ő attól sokkal többet ér.

Meg mondtam neki is, ő viszont ellenkezett hogy az exem ezt akarta elérni, és hogy ő nagyon szomorú, igen nekem is fájdalmas, de szerintem jól cselekedtem, nem bírnám ki ha baja esne.



18/L


2011. jan. 26. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre mondják hogy falusi suttyó.

Már bocsánat.

Sok mindent nem tudsz csinálni, majd az idő kiforrja.

2011. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szeret a srác, akkor ki fog állni érted. Nem vagyok biztos benne, hogy jól döntöttél. Bár én egy hülye idealista vagyok :D 18F
2011. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A biztonsága érdekében igen, bár tényleg nevetséges hogy 2 ember nem tud összejönni mert valaki mindig rosszat akar..Mi ez hogy EX és akkor megveri az új fiút?? röhejes, biztos féltékeny vagy fáj neki hogy mással lát Téged..Ezt a társadalmat ki kéne nyírni..Bocs de ez a véleményem
2011. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:28"

Látom te is világpusztító hangulatodba vagy. Rajtam is néha eluralkodik.


A kérdéshez: Fel kéne jelenteni az EXedet. Ha más nem egy 8 napon túl gyógyuló elég jó érv lenne.

2011. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ha engem fenyegetne meg valaki.. mert össze akarnák jönni egy csajjal akkor én nem is mennék bele szóvtába az EX el egyből megverném.... de nem nagyon csak h azért tudja h ki goré....
2011. jan. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelentem, kaptam már 2szer csaj miatt, de a megaláztatás amit rám mért volna a csaj azzal, hogy emiatt nem lesz velem, rosszabb lett volna a halálnál. Tudták is ezt és azt is hogy megoldom. Kaptam, de megoldottam és jött a boldogság. A 2. alkalom után azért elkezdtem gyúrni, meg hobby szinten kesztyűzni, így már nem csak az akarat a fegyverem. :)
2011. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!