Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van férfi-nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van férfi-nő között igaz barátság?

Figyelt kérdés

Miért gondoljátok úgy ahogy gondoljátok?

kort is légy szíves. :)


2011. jan. 27. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van.Csak ritka:)Tudod..Egy idő után valamelyik akar majd többet a másiktól mint puszta barátság:)15/L
2011. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan mélyreható, igazi barátság, amikor minden nap beszélnek nagyon sokat és mindent megosztanak egymással, mindige gyütt vannak, olyan nem létezik anélkül, hogy legalább az egyik fél ne akarjon többet. Ez tapasztalat....


18/F

2011. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem 2 fiú barátom is van, akikkel nagyon jóba vagyok, de mégse tudok rájuk úgy nézni, mint pasijelöltekre. Ők pedig úgy néznek rám, mintha a huguk lennék. Tulajdonképpen némileg olyan a viszonyom velük, mintha a testvéreim lennének.
2011. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ritka, de van. A páromnak is van egy pár lány barátja, nekem is egy pasi.
2011. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Létezik, de titkon az egyik fél mindig többet akar majd a másiktól barátságnál, még ha ez nem is derül ki.
2011. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem van pár.
2011. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, ha a férfi vmiért nem tud többet elképzelni, a nőnek pedig nem jön be külsőre a férfi.
2011. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
van ilyen-tapasztalat!és meg kell azt is beszélni,ha a másik többre is vágyik,mert ha erős a barátság nem teszitek kockára ugysem,de még erősebb lesz a kapocs köztetek!))))
2011. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hülye a kérdés, mért nem lehetne?
2011. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Oké, holnap menj végig az utcán.

Ha egytöl-egyig ágyba vinnél minden korban hozzád illőt, akkor odabenn gáz van. Viszont ahogy létezik olyan, hogy meg akarsz fektetni valaki olyat akivel egyébként nem bírnál 2 percet se beszélgetni, így logikus, hogy az ellenkezője is létezik.

meleg vagyok, vannak heteró és meleg barátaim is, de barátokkal nem szexelek, az más kategória.

2011. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!