Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszélhetnék vele újra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélhetnék vele újra?

Figyelt kérdés

Van egy srác, sokáig a padtársam volt, csak átment másik suliba. Először beképzeltnek tartottam, meg úgy voltam vele, hogy mindenki róla beszél, pedig nem is nagy szám. Aztán mikor odaültették mellém, a személyisége miatt megszerettem. És belé is szerettem. Csak aztán lett barátnője, és kicsit elkeseredtem, mert úgy éreztem ő is akar tőlem valamit. Sokszor beszélgettünk olyan dolgokról egymással, amiket másnak sosem mondtunk. Mindig megvigasztalt mikor sírtam a suliban, sokszor le is oltott mindenkit miattam. Aztán kiderült, hogy közös a stílusunk egyforma zenét szeretünk, olyat amit mások nem is ismernek. De ugye barátnője lett... Most szakítottak. Nagyon jól ismertem a lányt, és tudtam, hogy nem érdemli meg a srácot, mert egy rib*anc, Tényleg. azért dobta ki a srácot, mert megunta. Mióta elment másik suliba, még mindig sokat gondolok rá, de már nem is akarom, hogy együtt legyünk, csak legyünk barátok. Hiányzik. De már nem is beszélek vele. Most sokat vigasztaltam, felvidítottam régi emlékekkel, de azt mondta, hogy már jól van. Az elmúlt 3 napban úgy éreztem minden a régi. De most megint nem fogunk beszélni, és ezt nem akarom. Félek ráírni msn-en, de ha már egy jó témám van, simán eldumálgatok vele. Valami ötlet, hogy tudjak vele kapcsolatot teremteni?


Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de már annyira régen nem beszéltem vele, hogy már nem is merek hozzászólni. :(


17/L


2011. jan. 27. 20:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként tudom, hogy lelkileg még nincs jól. De nem tudom miről beszéljek vele. :(
2011. jan. 27. 20:34
 2/3 anonim ***** válasza:

hülyeség

csak az első szó a nehéz

2011. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen tudom, de annyi mindent mondanék, és nem is tudom , hogy hogy kezdjem, Félek, hogy mit gondol rólam.
2011. jan. 27. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!