Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélhetnék vele?

Figyelt kérdés

Az a nagy szitu, hogy a barátom szakított velem én ebbe nem tudok beletörődni mert én még mindig szerelmes vagyok belé és ezt jól tudja. Ő teljesen elzárkózott előlem, nem keres nem érdeklődik ő úgy fogja fel, hogy én már nem létezek számára ami szerintem nagy hazugság, menekülni próbál valami elől, ha megkérdezném tőle nem adna kielégítő választ számomra.

Mitévő legyek, hogy lelke/szíve mélyére hatolva kimondja "félelmét" mitől menekült és mért viselkedhet így? Hogy tudnám megváltoztatni?


2010. dec. 2. 21:03
1 2
 1/18 Moszuke ***** válasza:

ha elmondaná mért hagyott el szerinted visszakapnád? nem.. csak megsértődnél vagy ami rosszabb, elkezdenél rinyálni, hogy megváltozol..........


tedd te is azt amit ő és állj tovább... idióta.

nem ilyenkor kell beszélgetni amikor már késő...

és most is magamból indultam ki.

22/f

2010. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Lépj tovább!!!!!

Tudom hogy most mindenki ezt tanácsolja de hidd el nekem ha 1x szakítottatok soha nem lesz már olyan jó mint rég. Mindig benned lesz az a félsz hogy vajon szeret-e és nem-e fog elhagyni. Nem éri meg hidd el nekem.

2010. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Lehet most beképzeltség, de tudom jól, hogy nem bennem van a hiba :) és én azon elven vagyok, hogy igen is meg kell beszélni a problémákat és nem elmenekülni mert ő ezt tette elhagyott, de én segíteni szeretnék neki és igen visszakapni:) mert semmi okot nem adtam rá, hogy ezt tegye velem. Bevallotta nekem, szeretett de valamiért elmúlt, ha tudom okát tudnánk is tenni ellene bár szívem, eszem azt mondja, hogy nem szeretett ki belőlem, akkor tudna barátként kezelni!!
2010. dec. 2. 21:14
 4/18 anonim válasza:
Mit párod akarod visszakapni, vagy barátként?
2010. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Moszuke ***** válasza:
74%

én "kiszerettem" a régi barátnőmből és nem kezelem barátként sem sehogy.. kb egy szia ha összefutok vele és ennyi...kerülöm mint a szart. nekem nincs szükségem ilyen barátokra.

akkor most, hogy is működik ez?

csak nem én is szeretem még az exem?:O a te gondolkodásod szerint o.O

ja és én is bevallottam a lánynak annó hogy szeretem... na erre varrjál gombot kicsi rigó.


hajjjajj buta vagy kérlek:) a fiúk nem úgy működnek mint a szappanoperákban...

de hát nyomulj csak.. nekem aztán tök mind1:) ez a hajó elúszott.. nem fog segíteni a beszélgetés meg ilyesmi.

ok tegyük fel, beszéltek elmondja..


hát kiszerettem belőled meg:

idővel megismertem a belső értékeid és rájöttem nem illünk össze. adtam neked egy esélyt mert szimpatikus voltál, de most hogy meg ismertelek legszívesebben elásnálak annyira sík buta vagy.


na erre mit lépnél?


jujjj nem baaaaaaaaaaj megváltozóóóóóóóók szeretleeeeeeeeek gyerek vissza hozzám?.... hümfp.. kiszámítható vagy

2010. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Moszuke kicsit nyers vagy de nembaj :) Kell ez is. Viszont nem jól látod át a dolgokat. Mint mondtam nem bennem van a hiba Persze senki se tökéletes, de most nem ez a lényeg. Én tudom jól, hogy menekülni próbál próbál 1 probléma elöl amit hát igen, nem lehet egykönnyen helyrehozni és ki kellett volna tartani de ő feladta feladta azt, azt az életet amit tőlem kapott amit mi alkottunk és az szép volt :) Semmi baj nem volt egymással Ha lehet nevezni tökéletes volt minden Csak 1 problémánk volt, de ő elmenekült és elzárkózott tőlem. Érted?
2010. dec. 2. 21:37
 7/18 anonim ***** válasza:
Az a sanda gyanúm, hogy a zaklatásodtól menekül.
2010. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"Az a sanda gyanúm, hogy a zaklatásodtól menekül."


Nem hinném :) Még nem zaklattam eleget, de nem is tervezem pont ezért kértem tanácsokat, hogy ne kelljen rázúdítani ami bennem van hanem emberek módján normálisan megbeszélni, hogy ő is kimondja amit gondol/érez. Csakhogy ezt nem tudom, hogy érhessem el!

2010. dec. 2. 22:14
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha neki nem éri meg az a probléma az egészet, hiába kényszerítenéd.
2010. dec. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha kellenel neki, akkor szembenezett volna a problemaval.

Irj neki 1 sms-t, ha nem reagal ra hagyjad.

18 f/karpatalja

2010. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!