Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is egy zenésszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is egy zenésszel nem a legjobb döntés leállni?!

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem az a döntő, hogy zenész, hanem, hogy milyen ember.
2010. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hallgass az elsőre!
2010. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ.Mennyit megy fellépni, csajozós típus?
2010. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

oktalan általánosítás, a legtöbb híres zenésznek családja van, még azok közül is akik állatkínzórokkot játszanak.

ha olyan alak akkor nem kell hozzá koncerteznie hogy félrekúrjon, összehozza egy irodában is.

2010. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez egy szörnyű rossz sztereotípia. A zenészek nem rosszabbak mint bármely más művészlélek, csak több lehetőség van előttük és jobban aközéppontban vannak. NE azt nézd hogy mit cisnál, ha megismered, rájössz hogy ő is ugyanolyan érző lény mint bárki más.
2010. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Erről van szó, sok lehetősége van. És minden lány kapna a lehetőségen, hogy egy fiatal és kedves zenésszel elbeszélgessen és tovább is gondolják a dolgokat...
2010. okt. 7. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ettől nem lesz jobb vagy rosszabb ember... de tény hogy nem féltékenykedős nőnek való.
2010. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsóval. Volt zenész barátom, én meg önbizalomhiányos vagyok. Tehát csak volt. Azt tudnod kell, hogy a legtöbb zenész (nem az, aki otthon pengeti az akusztikus gitárt, hanem az, aki tényleg zenélni akar közönség előtt) életében a zene az első, tehát le fog mondani randikat azért, mert épp próbál, majdhogynem másról se fog beszélni, csak a zenekaráról, és úgy alapjában véve, sosem leszel első az életében.


Bár lehet, hogy ebből idősebb korban "kinőnek", nem akarok általánosítani, de 20 körül én még csak ezt tapasztaltam. Ismerd meg, hamar kiderül, milyen típusú a kiszemelted.

2010. okt. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!