Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adhatnám a srác tudtára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adhatnám a srác tudtára, nekem is veszettül bejön?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a munkahelyemen nagyon ajánlgattak egy srácot a kollégáim, csak úgy viccből, gondolom, mert nincs pasim, meg neki sincs barátnője. Mondjuk többet is, és egy idő után már a vicceskedés is zavaró volt, úgyhogy mindenkire azt mondtam, felesleges erőlködni, egyik sem kell.

Igen ám... De azzal a bizonyos sráccal az ottani két hónapos pályafutásom alatt én ezidáig nem találkoztam. Egy hete dolgozunk egy időben, és gondolom a sors fintora, hogy bizony megtetszett.

Sokszor észreveszem, hogy néz, vagy egyszerűen rám mosolyog, keresi a tekintetem, meg megjelöl a közösségi oldalakon, de könyörgöm, mint a tinik. :D

Nagyon régen kijöttem a gyakorlatból, hosszú ideig komoly kapcsolatom volt, néhány hónapja vagyok egyedül, és tudooom, hogy ösztönösnek kéne lennie, de valahogy nem tudom mit kéne tennem, hogy kimutassam, hogy tetszik. Főleg, mert nagyon valószínűnek tartom, hogy visszajutott hozzá, hogy nem akarok pasizni, és akiket eddig mutogattak, egyik sem tetszett.

Az sem sokat segít, hogy szerintem ilyen téren félénk lehet, az meg pláne nem, hogy én is iszonyatosan. Tehát a menjek oda hozzá, és beszéljek vele egyenesen kizárva! :D

Mégis, okosabbaktól, gyakorlottakból valami tanács? Olyan kis aranyos, úgy örülnék már egy rendes fazonnak. Hadd ne csesszem el! :D Köszönöm.

23/L


2011. jan. 28. 10:24
 1/9 X Jakab ***** válasza:
Terjeszd el most meg azt, hogy bejön és talán megjön a bátorsága,ha hiányzik egyáltalán,vagy lehet már odament volna ha nem terjeszted azt hogy szinlgi maradsz.ha így van akkor csak ez kell.
2011. jan. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kávézzatok együtt, cigizzetek együtt, értsd jól - keresd a társaságát. Flörtölj.
2011. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem mégis kommunikálnotok kellene. Én a helyedben megkérném, hogy segítsen valamiben. A srácok úgyis imádják, ha azt látják, hogy egy nőnek segítség kell, és ő lehet a "megmentő". Egy ilyen helyzetben, hogy ráadásul együtt dolgoztok, nem hiszem, hogy nehéz lenne kitalálnod valami indokot.:)
2011. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek.

Második: Gondoltam erre én is, mert igen, sajnos a dohányzók körét erősítjük mindketten, én általában egyedül cigizek, nagyon ritkán állok le beszélgetni, sajnos elég sok fura fazon van nálunk, akikkel inkább nem is, szóval akár beszélgethetnénk is, de mivel ritkán jön ki egyedül, elég kicsi az esély erre. Volt, hogy egyedül voltunk kint ketten, de akkor is inkább csak áll, mosolyog, és néz. :D Ha pedig a többiekkel van kint, akkor oda-oda néz, mosolyog, és ennyi.

Tegnap már minden szemérem nélkül kaptam el a tekintetét, és mosolyogtam rá, ha hirtelen észrevettem, hogy jön mögöttem, lazán visszafordultam mosolyogni, de ezt meg olyan furának érzem, nem ribis?

Pedig ma kéne valamit alkotnom, mert már péntek, és valószínűleg jövő héten nem egy szakban fogunk dolgozni. :D

2011. jan. 28. 11:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Harmadik: Köszönöm a lelkesedést, aranyos. :) Azt hiszem ezt fogom tenni. :) Még ki kell találnom hogyan, de megoldom. :D
2011. jan. 28. 11:03
 6/9 anonim ***** válasza:
legalább köszönj rá. Be van tojva de tetszel neki. Kérj tőle tüzet
2011. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ezen már túl vagyunk. Rendesek vagyunk, köszönünk egymásnak, sőt néha beszélünk is, mert a munkánk miatt kell. Csak az a baj, hogy másról nem nagyon. :D
2011. jan. 28. 11:10
 8/9 anonim ***** válasza:
miért nem kérdezed meg tőle, h "nem jössz ki cigizni" és kész...aztán megkérdezheted h mit dolgozik pontosan, vagy milyen a végzettsége, akármi erről el lehet kezdeni dumálni. Szerintem a cigizés miatt(kivételesen, amúgy nagy dohányellenes vagyok) most előnyöd van, mert ott tudnátok dumálni
2011. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb összefuttok dohányzás közben, akkor szólítsd meg valami hülye aprósággal. Akár a cigivel kapcsolatban is vagy bármi. Csak megtörni nehéz a jeget, utána már általában megy minden mint a karikacsapás.
2011. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!